Pablo to nie tylko wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych.
Jednym z elementów naszej działalności to diamentowe wiercenie przegród i powierzchni, m.in.:

beton| asfalt| żelbet| cegła

Wiercenie Pablo
BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA
W PROMIENIU 30 KM OD ODDZIAŁÓW WYPOŻYCZALNI

Zdając sobie sprawę, że prowadzenie robót budowlanych niejednokrotnie wiąże się z koniecznością wykonania otworów w przegrodach i powierzchniach, zdecydowaliśmy się wprowadzić taką właśnie usługę do naszego katalogu.

Doskonale wiemy o tym, że naszym Klientom zależy przede wszystkim na terminowości i najwyższym standardzie usługi, dlatego też postanowiliśmy zastosować nowoczesną, zaawansowaną technikę diamentową (bezudarową). Przemawia za nią wiele zalet, wśród których wymienić należy głównie wysoką precyzję, obniżony poziom tak hałasu, jak zapylenia, a także brak wibracji i wstrząsów (mogących naruszyć statykę obiektu i spowodować groźne uszkodzenia konstrukcyjne) oraz możliwość estetycznego wykończenia powierzchni i uzyskanie gładkiego otworu.

Jednocześnie do prowadzenia wiercenia diamentowego potrzebna jest wysoka precyzja, doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, dlatego też zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników oraz korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu marki TYROLIT. Pragniemy nadmienić, że jesteśmy dealerem tejże marki na terenie Małopolski.

Dzięki tym nowoczesnym wiertnicom jesteśmy w stanie wykonać otwory w szerokim zakresie średnic: od 20 do 500 mm, ponadto wiercimy na dowolną głębokość (w przypadku przegrody budowlanej). Prowadzimy wiercenie w każdym betonie, także zbrojonym, niezależnie od jego wieku, grubości oraz stanu, jednak zachowując ostrożność, nieustannie kontrolując stan techniczny obiektu i dbając o zapewnienie bezpieczeństwa. Równocześnie gwarantujemy krótki czas realizacji usługi, rzetelność i pełen profesjonalizm. Satysfakcja Klienta jest dla nas absolutnym priorytetem.

Wykonujemy wiercenia otworów o różnym przeznaczeniu: na potrzeby instalacji elektrycznych, sanitarnych, grzewczych i innych, otwory technologiczne i inne, w zależności od potrzeb Klienta.

Wiercenie diamentowe (rdzeniowe) wykonujemy bezpyłowo (na mokro lub na sucho z odprowadzaniem pyłu). Wiertnica diamentowa zasilana jest prądem jednofazowym z sieci elektrycznej u Klienta lub z posiadanych przez nas agregatów prądotwórczych. We własnym zakresie możemy także wykonać doprowadzenie wody do urządzenia.

Mamy przyjemność zaoferować nasze usługi Klientom wszelkiego typu – osobom prywatnym, mniejszym i większym przedsiębiorstwom, instytucjom itd. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego.

Poniżej prezentujemy uśredniony cennik usług wiercenia otworów w betonie techniką diamentową. Na koszt usługi wpływ ma rodzaj materiału, w którym wiercimy, zagęszczenie zbrojenia oraz ilość otworów, więc ostateczna cena może być niższa lub wyższa.

W celu otrzymania wyceny, jak również uzyskania odpowiedzi na ewentualne pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą technicznym.

Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym

880 957 251

wiercenie@wsbpablo.pl

Cennik wiercenia otworów do długości 400 mm
Średnica otworu (mm) Cena zł netto za 1 cm głębokości
do 50 2,50 zł
50 - 100 2,90 zł
100 – 150 3,30 zł
150 – 190 3,90 zł
200 4,30 zł
250 4,50 zł
300 5,80 zł
350 7,00 zł
400 11,00 zł
450 13,00 zł
500 17,00 zł