Jaki samochód na budowę dla dyrektora?

Jaki samochód na budowę dla dyrektora?

Dobre auto na budowę dla dyrektora przede wszystkim musi wyglądać. O ile pojazd dla kierownika nie musi być zbyt reprezentatywny, tak przy odpowiednio wysokim stanowisku - a takim na pewno jest dyrektor budowy i dyrektor kontraktu – design oraz model zaczyna odgrywać już sporą rolę.

Samochód na budowę dla dyrektora budowy i  dyrektora kontraktu

”Rasowy” SUV lub mini SUV od jednego z przodujących producentów, a nawet elegancki Jeep czy Mercedes to na pewno pomysł, który warto rozważyć. Pozwoli to bardzo płynnie połączyć funkcję auta służbowego z pojazdem prywatnym. Taki samochód sprawdzi się zarówno na zatłoczonych miejskich drogach, jak i na autostradzie czy na placu budowy, do którego dojazd jest bardzo trudny. Także bardzo dobrym wyborem jest model auta z kategorii crossover, który łączy cechy miejskiego kombi lub hatchback i SUV. Ten rodzaj samochodu pozwala na szerokie wykorzystanie jego funkcji i możliwości.

Warto też wziąć pod uwagę fakt, że auto powinno wyróżniać się napędem 4x4. Sprawi to, że podróżowanie w nieprzyjaznych dla wielu innych aut miejscach nie będzie stanowiło dla dyrektora budowy najmniejszego problemu. Za każdym razem będzie w stanie dotrzeć na miejsce i kontrolować sytuację na terenie prowadzonej budowy. A jednocześnie napęd 4x4 zapewnia bezpieczniejszą jazdę w trudnych warunkach pogodowych, gdyż samochód jedzie po mokrej czy śliskiej jezdni jak po szynach.

Prestiż i wizerunek, a preferencje firmy

Dobrze jest też poświęcić nieco czasu na decyzję o kolorze auta dla dyrektora. Tradycyjne, „bezpieczne” warianty kolorystyczne, które w cenniku są dostępne dla każdego, nie są złym pomysłem, ale na pewno nie podnoszą prestiżu pojazdu i jego właściciela. Czasem lepiej sięgnąć do portfela nieco głębiej i pokusić się o pojazd w jednym z kolorów, jakie są dostępne za dopłatą. To jeden z tych subtelnych smaczków, który może zrobić zaskakująco dużą różnicę i oddawać charakter użytkownika auta.

Gdy mówimy o utrzymaniu lub budowaniu prestiżu stanowiska managerskiego nie można zapomnieć o firmie i pożądanym jej wizerunku. Samochód służbowy swoim wyglądem, wyposażeniem i funkcjonalnością powinien wpisywać się w prestiż stanowiska i wizerunek firmy. Obecnie co raz więcej firm zwraca uwagę na swój wpływ na środowisko naturalne i klimat, kierując się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu. Kierując się takim podejściem firma narzuca warunki takie jak na przykład: określony limit emisji CO2, rodzaj paliwa, rodzaj ekologicznego rozwiązania, itp. 

samochod-dla-dyrektora-budowy-2

Za radą firm leasingowych dobrze jest wybrać samochód, który jest w miarę popularny w kraju. Dzięki temu obniżamy koszty użytkowania oraz serwisowania pojazdu, ponieważ części i płyny eksploatacyjne są tańsze niż do modeli rzadziej sprzedawanych. A dodatkowo eksperci leasingu zwracają uwagę, że samochód z wyższej półki cenowej powinien być wybierany z lepszym wyposażeniem niż standardowe, ponieważ pojazd utrzymuje wysoką wartość rezydualną czyli łatwiej go odsprzedać, a rata leasingowa z tego powodu nie rośnie i pozostaje na poziomie raty auta z wyposażeniem standardowym.

Wszystkie wyżej podane wskazówki na jakie dobrze jest zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego samochodu dla dyrektora budowy pozwalają wybrać właściwy model auta i cieszyć się z użytkowania.

Powiązane artykuły: Jaki samochód na budowę dla kierownika budowy? Jaki samochód na budowę dla ekipy budowlanej? Ładowarka teleskopowa jakie uprawnienia i gdzie je zdobyć? Wynajem młota wyburzeniowego. Jaki młot wybrać? Jakie są zalety i zastosowania koparki gąsienicowej? Malujemy ściany. Jaki agregat malarski wypożyczyć? Jakie są korzyści wynajmu sprzętu budowlanego? Jaki agregat prądotwórczy wybrać, gdy zabraknie nam prądu? Jakie urządzenie wybrać do mycia kostki brukowej? Ekspert radzi

Produkty które możesz wykorzystać: