Jakie urządzenie wybrać do mycia kostki brukowej? Ekspert radzi

Jakie urządzenie wybrać do mycia kostki brukowej?               Ekspert radzi

     Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że mycie kostki brukowej samą wodą nie zawsze jest skuteczne, zwłaszcza gdy zabrudzenia spowodowane są olejem silnikowym lub innymi tłustymi płynami jak na przykład z grilowanych potraw. Równie ciężkie do usunięcia mogą być zielone przebarwienia, mech, chwasty wyrastające ze szczelin oraz brud od ziemi czy piasku. Takimi zabrudzeniami powinien zająć się PROFESJONALISTA. Mamy tu na myśli oczywiście profesjonalny i niezawodny sprzęt.

Proponujemy zatem nowoczesną maszynę firmy PROBST.

   Myjka ciśnieniowa firmy PROBST EC-60 to  nowoczesna maszyna do czyszczenia i pielęgnacji kostki brukowej, płytek chodnikowych oraz kamienia naturalnego.  Dzięki dwóm dyszom rotacyjnym to niezwykłe urządzenie czyści podłoże do pięciu razy szybciej niż tradycyjna myjka ciśnieniowa. Z dokładnością usuwa brud ze szczelin między kostką nie uszkadzając przy tym fug ani samej kostki. Robocza część myjki jest szczelnie osłonięta dzięki czemu nie rozchlapuje wody ani zanieczyszczeń na boki, nie brudzi pracownika  oraz najważniejsze zapewnia wysokie bezpieczeństwo podczas pracy.

  Myjka firmy PROBST czyści posadzkę niezwykle wydajnie, szybko, skutecznie i trwale. Już po pierwszym użyciu maszyny podłoże wygląda jak nowe. Dzięki kompaktowym wymiarom transportowym (800x600x500 mm) i małej wadze (50 kg) maszynę można z łatwością załadować do większości bagażników samochodowych. Ten zgrabny sprzęt posiada również składany uchwyt roboczy z zaworem odcinającym wodę. Dodatkowym atutem są cztery  kółka umieszczone pod osłoną, dzięki którym można łatwo i bez wysiłku przemieszczać urządzenie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego pokazowego filmu podczas pracy tym nowoczesnym urządzeniem.

Zebraliśmy również opinie zadowolonych klientów używających myjki ciśnieniowej i zdjęcia nadesłane po jej zastosowaniu jak i przed zastosowaniem.

   Pan Daniel z Jurkowa- kostka brukowa na własnej posesji.

Mieszkam w nowym domu dopiero 5 lat natomiast kostkę położyłem dopiero dwa lata temu. Przez ten krótki czas bardzo się zbrudziła, zwłaszcza ziemią podczas robienia ogrodu.  Mycie kostki zajęło mi bardzo mało czasu. 

Po zastosowaniu tej maszyny posadzka jest niezwykle czysta, szczeliny są wypłukane z ziemi, fuga nienaruszona. Szczerze mogę polecić wszystkim ten niezawodny sprzęt.

 

   Magdalena z Bochni- kamień naturalny przed wejściem do domu.

Używałam różnych myjek ciśnieniowych przez wiele lat i raczej byłam zadowolona z efektów, ale to co zrobił ten sprzęt jest niesamowite. Kamień położony 25 lat temu przed wejściem wygląda fantastycznie. Ta myjka doprowadziła podłoże do stanu idealnego usuwając stary mech w szczelinach, plamy na kamieniu i to w niesamowicie krótkim czasie. Na taki właśnie efekt liczyłam.

  Pan Józef właściciel firmy ‘’auto serwis’’- plac z płytek chodnikowych przed garażami.

Praca przy naprawach samochodów wiąże się z ciągłymi smarami, cieknącym olejem. Jednym słowem brud ciężki do zmycia nie tylko z rąk ale również z płytek. Takie zabrudzenia potrzebują częstego ale najważniejsze skutecznego, wydajnego mycia. Żaden sprzęt nie był w stanie poradzić sobie z takimi zabrudzeniami. Gdy przestawiono mi urządzenie PROBST EC-60, byłem sceptycznie nastawiony, dopóki nie zobaczyłem co ta maszyna potrafi zdziałać. 

A potrafi naprawdę cuda.

* * *

Zdjęcia nadesłane od naszego zadowolonego Klienta

Kostka przed umyciem