100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
85 zł/doba Cena netto
425 zł/tydzień Cena netto
1530 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
60 zł/doba Cena netto
300 zł/tydzień Cena netto
1080 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Bruzdownice – wypożyczalnia bruzdownic do kabli i do betonu 

Bruzdownice wynajem to doskonały sposób, by mieć szybki i łatwy dostęp do profesjonalnych bruzdownic do kabli lub bruzdownic do betonu. Szeroki wybór urządzeń do tworzenia wgłębień sprawia, że bruzdownice z wypożyczalni są ofertą cieszącą się rosnącym zainteresowaniem. Proponujemy sprawdzone urządzenia – wszystkie bruzdownice z naszej oferty są po dokładnym przeglądzie technicznym.

Bruzdownice – wynajem wraz z akcesoriami

Potrzebne są bruzdownice? Wynajem daje coś więcej niż tylko szeroki wybór bruzdownic do kabli i betonu. Wraz z bruzdownicami do betonu lub kabli można również otrzymać niezbędne akcesoria. 

Przykładowo, wybierając bruzdownice do betonu, wypożyczalnia udostępnia dopasowane do odpowiedniego urządzenia tarcze diamentowe. W ten sposób wynajem daje pewność, że od razu po wypożyczeniu będzie można wykonać określone zadanie za pomocą bruzdownicy. 

Wypożyczalnia bruzdownic bezpiecznych podczas użytkowania

Bruzdownice z wypożyczalni dają pewność, że będzie można użytkować wyłącznie te urządzenia, które gwarantują poczucie bezpieczeństwa. Można się spodziewać, że bruzdownice do kabli oraz do betonu będą wyposażone w odpowiednie wyłączniki, by zatrzymać pracę w niebezpiecznych okolicznościach. 

Dodatkowym atutem jest ochrona samych bruzdownic do kabli lub do betonu. Decydując się na wynajem bruzdownicy klient nie jest obarczony żadnym ryzykiem uszkodzenia sprzętu. Urządzenia te mają bowiem specjalne zabezpieczenie, które chroni bruzdownice przed przeciążeniem. 

Wynajem bruzdownic prostych w obsłudze

Praca z takimi przedmiotami, jak beton, czy kable wymaga precyzji i stabilności. Wybierając bruzdownice, które oferuje wypożyczalnia, można spodziewać się, że bruzdownice do betonu i do kabli są urządzeniami wyjątkowo prostymi w obsłudze. 

Dlaczego łatwo ciąć na przykład beton za pomocą bruzdownic? Wynajem zapewnia dostęp do urządzeń, które są wyposażone w bezstopniową regulację głębokości, na jakiej bruzdownica ma przeciąć beton. 

Bruzdownice renomowanych firm

O wiele łatwiej przeciąć drut bruzdownicą do kabli, czy mur bruzdownicą do betonu, jeśli trzyma się w rękach urządzenie cenionej marki. Wypożyczalnia bruzdownic to idealne rozwiązanie, gdy ważne jest, by móc wykonać daną pracę za pomocą bruzdownicy komfortowo, szybko i dokładnie. 

Bruzdownice dostępne na wynajem to sprzęt, który można użytkować niedrogo oraz tak długo, jak jest to potrzebne. Gdy bruzdownica nie będzie już potrzebna, wystarczy ją zwrócić. Zatem wypożyczalnia bruzdownic to dobry wariant, jeśli trzeba wykazać się w życiu większą elastycznością i mobilnością. 

Wypożyczalnia bruzdownic w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania bruzdownic w naszych wypożyczalniach!

Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymały sprzęt renomowanych marek, który pozwala bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu budowlanego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału  https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno