60 zł/doba Cena netto
300 zł/tydzień Cena netto
1080 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
80 zł/doba Cena netto
400 zł/tydzień Cena netto
1440 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
140 zł/doba Cena netto
700 zł/tydzień Cena netto
2520 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Cykliniarki, polerki do podłogi, szlifierki do podłogi - wynajem

Kiedy trzeba odnowić drewnianą podłogę i przywrócić jej dawny blask, konieczne jest użycie cykliniarki. Jest to potoczna nazwa szlifierki do podłóg, a więc maszyny, z pomocą której prowadzi się proces szlifowania drewnianej podłogi, mający na celu usunięcie wszystkich powłok lakierniczych, a także zniszczonego drewna, odsłaniając nową, niezniszczoną warstwę, którą impregnuje się środkami zabezpieczającymi. A polerki do podłóg z naszej wypożyczalni mają szerokie zastosowanie: szorowanie na mokro, usuwanie starych powłok, czyszczenie natryskowe, krystalizacja, pranie pianą na mokro i pomagają przywrócić posadzce blask lub ładnie wykończyć nową podłogę.

Najwyższa jakość i precyzja obróbki. Cykliniarki i szlifierki do podłogi na wynajem

Z cykliniarek korzystają nie tylko profesjonalne firmy, ale także amatorzy, którzy na własną rękę chcą przeprowadzić remont swojej podłogi, bez konieczności korzystania z kosztownej usługi fachowców. Ponieważ nie każdego stać na zakup cykliniarki, wypożyczalnia Pablo daje możliwość wynajęcia takiej maszyny w korzystnej cenie.

Cykliniarki podzielić można na cykliniarki taśmowe, cykliniarki bębnowe, szlifierki kątowe do podłóg oraz polerki do posadzek. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju maszyny potrzebuje Klient, zawsze znajdzie ją w naszej ofercie i może wynająć.

Cykliniarki i szlifierki do podłogi. Wypożyczalnia dla profesjonalistów i majsterkowiczów.

Wynajmowane przez nas profesjonalne cykliniarki doskonale sprawdzają się jako szlifierki do parkietu, ale posiadamy także modele przystosowane do cyklinowania podłóg innych typów, na przykład paneli. Oferujemy wyłącznie najlepsze na rynku szlifierki, optymalnie dostosowane do wykonywanych przez nie zadań. Cechują się one zwartą, solidną konstrukcją, a jednocześnie lekkością, zwrotnością i łatwością w manewrowaniu. Pozwalają na niezwykle dokładne szlifowanie, a szlifierki kątowe z dużą precyzją cyklinują miejsca trudno dostępne.

Zapewniamy, że każdy użytkownik naszych cykliniarek będzie zadowolony tak z korzystania z maszyny, jak i efektów jej pracy. Ergonomiczne kształty każdej szlifierki, możliwość swobodnego prowadzenia oraz niski poziom wibracji decydują o komforcie pracy operatora, który nie jest narażony na zmęczenie.

Wypożyczalnia cyklinarek i szlifierek do podłóg w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Oddajemy w ręce Klientów znajdujące się w idealnym stanie nowoczesne cykliniarki, szlifierki do podłogi i polerki do podłóg wszechstronne w zastosowaniu, wydajne i funkcjonalne. Zaimplementowane w nich rozwiązania oraz bogaty pakiet akcesoriów dodatkowych sprawiają, że maszyny pracują efektywnie i bez zarzutu w każdych warunkach.
Zachęcamy do wynajmowania cykliniarek, szlifierek i polerek do podłóg w naszych wypożyczalniach! Oddziały w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadają na stanie maszyny wytrzymałych i renomowanych marek. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się stresować, że sprzęt nie wytrzyma trudów wykonywanych prac i spowolni pracę. Maszyny są niezawodne i zapewniają bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno