70 zł/doba Cena netto
350 zł/tydzień Cena netto
1260 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
50 zł/doba Cena netto
250 zł/tydzień Cena netto
900 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wypożyczalnia profesjonalnej dmuchawy do liści

Wydajne dmuchawy do liści to niezbędne urządzenia, kiedy należy regularnie odgarniać opady z drzew. Dmuchawa do liści spalinowa pracuje szybko i efektywnie, a przy tym jest wyjątkowo mobilna. Wynajem dmuchawy do liści  to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą usunąć zalegające liście bez konieczności zatrudniania fachowej ekipy. Dmuchawa do liści – wypożyczalnia zapewnia tylko i wyłącznie dostęp do profesjonalnych i sprawdzonych urządzeń. 

Wynajem plecakowej dmuchawy do liści i skoszonej trawy

Decydując się na plecakową dmuchawę do liści, można odgarniać opady z drzew w komfortowych dla siebie warunkach. Mając dmuchawę do liści spalinową na plecach, nie czuje się zupełnie ciężaru tego urządzenia. 

Czy warto skorzystać z dmuchawy do liści? Wynajem to naprawdę dogodna sposobność, by szybko i niedużym kosztem pozbyć się zalegających liści. Wypożyczalnia dmuchawa do liści to rozwiązanie, za pomocą którego można wybrać wersję plecakową dmuchawy. Za pomocą takiej dmuchawy, łatwo udaje się dostrzec zadowalające efekty swojej pracy, nie włożywszy w nią zarazem wielkiego wysiłku.

Wypożyczalnia wielofunkcyjnej dmuchawy do liści i skoszonej trawy

Czy dmuchawa do liści spalinowa musi być tylko do liści? Jeśli nie wiadomo, jaką wybrać dmuchawę do liści, wypożyczalnia rozwiązuje ten problem. W ofercie wynajmu znaleźć można urządzenia do zbierania liści, za pomocą których uda się również skutecznie posprzątać skoszoną trawę, czy nawet zalegający śnieg. Wynajem dmuchacza do liści zapewnia dostęp do szerokiej gamy urządzeń, co pozwala dobrać odpowiednią dmuchawę do konkretnego przeznaczenia. 

Cicha dmuchawa do liści – idealna do pracy podczas ciszy nocnej

Dmuchawa do liści i skoszonej trawy – wypożyczalnia tego sprzętu oferuje na przykład maszynę, która jest wyposażona w system antywibracyjny. Oznacza to, że wynajmując taką dmuchawę do liści i trawy spalinową, można się spodziewać, że szybko uda się posprzątać teren z różnych opadów. Można się podjąć takiego zadania nawet wtedy, gdy obowiązuje już lub jeszcze cisza nocna. wynajem dmuchawy do liści i skoszonej trawy to szansa, by nie musieć się podporządkowywać pod usuwanie liści ręcznie. Korzystając z cicho pracującej dmuchawy, można usunąć liście i skoszoną trawę o najbardziej dogodnej porze.

Wypożyczalnia dmuchawy do liści i skoszonej trawy o dużej mocy

Potrzebna jest mocna dmuchawa do liści i skoszonej trawy ? Wynajem to najlepsza opcja pod tym względem – od razu można wybrać dmuchawę, która pozwoli zgarnąć liście na dużą odległość. Niektóre modele dmuchaczy dostępne w ofercie odgarniają liście i skoszoną trawę z prędkością powietrza przekraczającą 74 metry na sekundę. Taka dmuchawa pozwala w niedługim czasie uporać się z zielonymi odpadami – nawet tymi, które zajmują dużą powierzchnię. 

Zachęcamy do wypożyczania naszych dmuchaw do liści w Bochni, Krakowie i Gierczycach!

Wypożyczalnia dmuchaw do liści w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymałe dmuchawy do liści i skoszonej trawy renomowanych marek, które pozwalają bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu ogrodowego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału  https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno