25 zł/doba Cena netto
125 zł/tydzień Cena netto
450 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
35 zł/doba Cena netto
175 zł/tydzień Cena netto
630 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Gilotyna do kostki brukowej - wynajem

Zakup gilotyny do kostki brukowej może być bardzo dużym wydatkiem. Jeżeli potrzebujemy jej tylko na dzień lub kilka, warto rozważyć jej wynajęcie, które jest o wiele tańsze. Wynajem gilotyny do kostki jest również bardziej praktyczny, faktem jest, że nie jest to najmniejszy sprzęt.

Gilotyna to sprzęt, który ułatwia przecinanie kostki brukowej, bloczków, cegieł lub innych materiałów budowlanych. Chociaż jest przydatna na każdej budowie, nie zawsze załoga będzie jej potrzebować. Jeżeli będzie potrzebna nam gilotyna do kostki granitowej, wynajem będzie dobrym rozwiązaniem. Szczególnie jeżeli jej użycie to będzie kilka dni.

Wynajem gilotyny do kostki brukowej - koszty

Koszty wynajęcia gilotyny do kostki brukowej jest stosunkowo niski. W naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego posiadamy trzy dostępne opcje wypożyczenia. Na jedną dobę, jeden tydzień oraz miesiąc. Wynajem gilotyny do kostki brukowej na jedną dobę to koszt 25 zł netto (30,75 zł brutto), opcja na tydzień (5 dób) wychodzi 125 zł netto (153,75 zł brutto), najdłuższa opcja wynajmu, na cały miesiąc to wydatek 450 zł netto (553,5 zł brutto). Koszty te są o wiele niższe niż zakup nowej gilotyny. Rozliczenie za sprzęt możliwe jest w formie gotówkowej.

Gilotyna do kostki brukowej - wypożyczalnia

Gilotyna do kostki brukowej dostępna w naszej wypożyczalni waży 66 kg. Jej długość cięcia to 430 mm, a wysokość cięcia wynosi od 10 do 300 mm.Posiadamy najwyższej jakości sprzęt, który będzie niezastąpiony przy niezastąpiony na budowie. Do jej zalet należy również fakt, że cięcie kostki nie wymaga dużego nakładu siły.

Zasady wypożyczania gilotyny do kostki brukowej

Jeśli nie potrzebna nam na dłużej gilotyna do kostki brukowej, wypożyczalnia będzie dobrym rozwiązaniem. Jednak jakie są zasady wynajmu? W wypożyczalni sprzętu budowlanego Pablo są trzy kroki, które należy wykonać aby wypożyczyć sprzęt.

    1. Najpierw musimy znaleźć sprzęt, który nas interesuje w wyszukiwarce.

    2. Następnie w celu rezerwacji sprzętu należy zadzwonić do najbliższego oddziału.

    3. Zamówioną gilotynę do kostki brukowej możemy odebrać osobiście lub zamówić transport w konkretne miejsce.

W celu zawarcia umowy będziemy potrzebować różnych dokumentów w zależności od tego, czy jesteśmy osobą fizyczną, osobą prowadzącą działalność gospodarczą, czy członkiem spółki handlowej. Za każdym razem kiedy wynajmowana jest przez nas gilotyna do kostki brukowej, wypożyczalnia pobiera zwrotną kaucję, która jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta.

Wypożyczalnia gilotyny do kostki brukowej w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania gilotyny do kostki brukowej w naszych wypożyczalniach! Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymały sprzęt renomowanych marek, który pozwala bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu budowlanego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno