65 zł/doba Cena netto
325 zł/tydzień Cena netto
1170 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Gwintownice do rur – wynajem to świetny pomysł na zaoszczędzenie

Zakup gwintownicy do rur może być bardzo dużym wydatkiem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Szczególnie jeżeli jest domowym majsterkowiczem i potrzebuje jej na dzień lub kilka dni. W takiej sytuacji warto wynająć gwintownice do rur, wypożyczalnia zajmująca się sprzętem budowlanym będzie do tego najlepsza. Jeżeli potrzebna nam gwintownica, wypożyczalnia oferuje różne możliwości wynajmu, które zależne są od indywidualnych potrzeb.

Markowa gwintownica do rur z wypożyczalni 

Gwintownica, którą wypożyczalnia sprzętu Pablo oferuje to ROTHENBERGER Super Cut 2'' 7.0892X. Jest to ręczna gwintownica z grzechotką, która doskonale posłuży do wykonania precyzyjnych i trwałych połączeń gwintowych. Dodatkowo wykonane tą gwintownicą połączenia są zgodne z wszystkimi normami. Jeżeli potrzebna nam jest gwintownica do rur, wynajem tej sztuki będzie najlepszym wyborem.

Gwintownica ROTHENBERGER jest idealna do działania w trudno dostępnych miejscach. Jest to możliwe dzięki smukłej i poręcznej budowie, dodatkowo posiada bardzo korzystną wielkość kąta. Wykonanie narzynek z bardzo wysokiej jakości stali sprawia, że jest to bardzo wytrzymałe narzędzie. Przestawianie kierunku grzechotki z blokadą możliwe jest ręcznie.

Gwintownica wynajem Kraków

Wynajem narzędzi budowlanych z firmy Pablo możliwe jest na terenie kilku miast, należą do nich Kraków, Bochnia i Gierczyce. Jeżeli potrzebna nam gwintownica, to wynajem w Krakowie jest zależny od okresu, na który będzie nam potrzebna. Koszt wynajmu na jedną dobę to 65 zł netto (79.95 brutto). Przy wynajmie na tydzień (5 dób) zapłacimy 325 zł netto (399,75 zł brutto), cały miesiąc wynajmu kosztuje 1170 zł netto (1439,1 zł brutto).

Zasady wypożyczenia gwintownicy do rur

Jeśli nie potrzebne są nam na dłużej gwintownice do rur, wypożyczalnia Pablo będzie dobrym rozwiązaniem. Jednak jak wynająć wybrany sprzęt? W wypożyczalni sprzętu budowlanego Pablo są to 3 etapy:

    1. Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego sprzętu na stronie internetowej.

    2. W celu rezerwacji sprzętu należy zadzwonić do najbliższego oddziału wypożyczalni sprzętu budowlanego Pablo.

    3. Zamówioną gwintownicę do rur można odebrać osobiście lub zamówić dowóz do wybranego miejsca.

W celu zawarcia umowy będziemy potrzebować różnych dokumentów w zależności od tego, czy jesteśmy osobą fizyczną, osobą prowadzącą działalność gospodarczą, czy członkiem spółki handlowej. Jeżeli wypożyczamy gwintownice do rur, wypożyczalnia pobiera zwrotną kaucję, która zabezpiecza firmę w razie zniszczenia produktu.

Wypożyczalnia gwintownic w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni gwintownic! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadamy urządzenia sprawdzonych, renomowanych marek, które zapewnią bezawaryjną pracę przez okres wynajmu.
Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt 

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno