Cena na zapytanie doba
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
Cena na zapytanie doba
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
Cena na zapytanie doba
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Koparka gąsienicowa wynajem

Interesuje Cię wynajem koparki gąsienicowej? A zatem jesteś we właściwym miejscu. W naszej firmie świadczymy takie usługi. To, co nas wyróżnia na tle wielu innych wypożyczalni to najwyższa jakość oraz ogromny wybór sprzętu, jakim dysponujemy.

Jeśli trafiłeś do nas, wpisując w wyszukiwarkę frazę koparka gąsienicowa wynajem, to powinieneś wiedzieć, że u nas masz wybór wielu różnych maszyn od renomowanych producentów. Różnią się one parametrami technicznymi, potencjalnymi zastosowaniami podczas prac budowlanych oraz ceną wynajmu. Zarówno w cyklu dziennym, tygodniowym, jak i dobowym.

W WSB Pablo oferujemy koparki gąsienicowe na wynajem bez operatora, jednak jeśli potrzebujesz pomocy fachowca, nasz personel na pewno pomoże Ci znaleźć odpowiednich wykonawców, którzy mają duże doświadczenie w pracy na takich maszynach budowlanych.

Koparka gąsienicowa wypożyczalnia

Jeśli chcesz wypożyczyć koparkę gąsienicową, która ma sprawdzić się w najtrudniejszych możliwych warunkach, mamy taką na stanie w naszej wypożyczalni. Gorąco polecamy Twojej uwadze model HYUNDAI ROBEX R140. Waży ona aż 14 ton, a deklarowana głębokość kopania sięga 5,5 metra. To świetne parametry, które dla wielu innych maszyn są nieosiągalne.

Wymagającym użytkownikom rekomendujemy też, by zastanowić się nad wyborem KOMATSU PC 138US. Sprzęt waży około 13,8 tony, a głębokość kopania osiąga aż 5,7 metra. Silnikowi ma moc 72 kW, co oznacza, że sprzęt na pewno świetnie poradzi sobie podczas bardzo wymagających zadań.

Jeśli w wypożyczanej koparce gąsienicowej najważniejsza jest dla Ciebie kwestia głębokości wykopu, to dysponujemy urządzeniem, które świetnie da sobie radę. KOMATSU PC210 LC potrafi wgryźć się w grunt na imponującą głębokość wynoszącą aż 6,6 metra. Silnik zaskakuje mocą 123 kW, a łączna waga urządzenia to 22 tony.

Jakie dokumenty są niezbędne, by sfinalizować wypożyczenie koparki gąsienicowej na firmę? Będziemy potrzebować od Ciebie dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość, a także zaświadczenia o nadaniu NIP lub numeru REGON. 

Jeśli koparkę gąsienicową na wynajem ma odebrać pracownik, konieczne jest pisemne, podpisane przez właściciela firmy, pełnomocnictwo, w którym znajduje się też informacja o tym, że dany pracownik ma upoważnienie do zawierania takich umów w imieniu firmy. Wysokość kaucji jest ustalana indywidualnie z naszym doradcą handlowym.

Wypożyczalnia i wynajem koparek gąsienicowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania koparek gąsienicowych w naszych wypożyczalniach! Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymałe maszyny renomowanych marek, które pozwalają bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu budowlanego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno