85 zł/doba Cena netto
425 zł/tydzień Cena netto
1530 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Kosy spalinowe i kosiarki spalinowe wynajem na korzystnych warunkach

Na odpowiednią pielęgnację ogrodu składa się szereg czasochłonnych i męczących zajęć, dlatego też oferta w zakresie maszyn i urządzeń ogrodowych, ułatwiający prowadzenie prac, jest nieustająco poszerzana. Wypożyczalnia Pablo oferuje wynajem nowoczesnych kosiarek spalinowych, dzięki którym dbanie o tereny zielone będzie znacznie prostsze.

Kosy spalinowe stanowią doskonałe uzupełnienie zwykłych, mniej poręcznych kosiarek, zastępując je w miejscach, do których dostęp jest znacznie utrudniony, a koszenie wymaga dużej precyzji – na krawędziach trawników, pod krzewami, przy obrzeżach i ogrodzeniach. Kosiarki spalinowe są ponadto niezastąpione podczas koszenia terenów nierówno ukształtowanych, stoków, skarp itp., gdzie praca z tradycyjną kosiarką jezdną byłaby bardzo ciężka i mało efektywna.

Niektóre podkaszarki spalinowe, te o odpowiednio dużej mocy i szerokości koszenia, nadają się ponadto do wycinania nawet twardych zarośli, roślin o zgrubiałych łodygach, chwastów. To dzięki temu, a także możliwości wykaszania bardzo dużych powierzchni, kosy spalinowe są optymalnym narzędziem dla pracowników zajmujących się utrzymaniem terenów zielonych. Warto także pamiętać o tym, że kosiarki spalinowe można bez przeszkód stosować nawet w dużym oddaleniu od źródeł prądu.

Wypożyczalnia kos spalinowych i kosiarek spalinowych dla każdego

Z przyjemnością doradzimy wybór konkretnego urządzenia, ponieważ oferowane przez nas kosiarki  są zróżnicowane pod względem parametrów technicznych. Ich wspólnym mianownikiem jest jednak wysoka jakość, niezawodność i efektywność. Są to maszyny marek Makita i Stihl, cieszących się międzynarodową renomą m.in. w zakresie produkcji podkaszarek spalinowych.

Zapewniamy, że praca z każdą kosiarką z naszej oferty będzie komfortowa i wydajna, między innymi za sprawą łatwości obsługi i manewrowania, ergonomicznych uchwytów, zwartej budowy, niezbyt dużej wagi i niewysokiego poziomu hałasu. Dajemy każdemu możliwość wynajęcia profesjonalnej kosiarki o dużej mocy i niskim zużyciu paliwa, będącej zaufanym partnerem w zakresie koszenia trawy w ogrodzie, na działce i w każdym innym miejscu.  

Wypożyczalnia kos spalinowych i kosiarek spalinowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni kosiarek i kos spalinowych! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadamy maszyny sprawdzonych, renomowanych marek, które zapewnią bezawaryjną pracę przez okres wynajmu.  Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno