140 zł/doba Cena netto
700 zł/tydzień Cena netto
2520 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
360 zł/doba Cena netto
1800 zł/tydzień Cena netto
6480 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Maszty oświetleniowe z agregatem na plac budowy i każdy inny plac

Maszt oświetleniowy jest niezbędną rzeczą na każdej budowie, dzięki niemu możemy skierować światło na wybrany przez siebie obszar i dobrze naświetlić plac budowy. Niestety koszt jego zakupu potrafi być bardzo duży, czasami ich ceny sięgają nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na szczęście można uniknąć tego zakupu, który czasami nie jest konieczny, ponieważ budowa ma potrwać jedynie kilka dni. Jeżeli potrzebujemy maszty oświetleniowe, to wynajem jest bardzo dobrą alternatywą dla zakupu.

Maszt oświetleniowy wysuwany wynajem Kraków

Nasza firma wypożyczająca sprzęt budowlany Pablo posiada oddziały w trzech miastach. Należą do nich Kraków, Bochnia oraz Gierczyce. W sytuacji, gdy potrzeby nam maszt oświetleniowy, wynajem w Krakowie nie będzie najmniejszym problemem. W naszej firmie można wynająć aktualnie maszty oświetleniowe wysuwane z agregatem prądotwórczym - CPLT V2-LED Chicago pneumatic i SMC TL90.

Mobilny maszt oświetleniowy – wynajem to najlepsze rozwiązanie

Pierwszy z nich idealnie nadaje na mniejsze inwestycje. Jest mobilny i dostosowany zarówno do pomieszczeń, jak i do oświetlenia przestrzeni otwartej. Istnieje możliwość podłączenia go do sieci elektrycznej. Jeżeli zdecydujemy się na ten mobilny maszt oświetleniowy, wynajem nie obejmuje agregatu prądotwórczego.

Koszt wynajęcia masztu CPLT V2-LED zależny jest od tego, na ile go potrzebujemy. Wynajem na dobę to koszt 140 zł netto (172,2 zł brutto), na tydzień koszt wynosi 700 zł netto (861 zł brutto),a gdy potrzebujemy masztu na cały tydzień, będzie to nas kosztować 2520 zł netto (3099,6 zł brutto).

Maszt oświetleniowy wysuwany SMC TL90

Jeżeli potrzebne nam większe maszty oświetleniowe, wypożyczalnia sprzętu budowlanego Pablo, posiada również maszt SMC LT90. Zapewnia on najbardziej efektywne oświetlenie placu budowy czy placu magazynowego. Dodatkowo maszt ten jest bardziej ekonomiczny ze względu na zasilanie silnikiem diesla. Koszt wynajmu takiego masztu nie są duże i wynoszą 360 zł netto (442,8 zł brutto) za dobę, 1800 zł netto (2214 brutto) za tydzień i 6480 zł netto (7970,4 zł brutto) za miesiąc.

Zasady wypożyczenia masztów oświetleniowych

Wypożyczanie sprzętu jest praktycznie i ekonomiczne. Nie musimy przy tym znaleźć miejsca na przechowywanie sprzętu przez dłuższy czas i wydawać pieniędzy na jego zakup i naprawy. Czasami pojawia się pytanie, jak wynająć sprzęt?

Na samym początku musimy wybrać sprzęt na stronie. Następnie kontaktujemy się z najbliższym oddziałem firmy. W razie pytań konsultant na nie odpowie! Na samym końcu wystarczy już odebrać sprzęt lub wybrać dostawę na wskazany adres. Jeżeli wypożyczamy maszty oświetleniowe, wypożyczalnia pobiera od nas kaucję, która jest zwrotna.

Wypożyczalnia masztów oświetleniowych na plac, parking i budowę w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni i wynajęcia masztu oświetleniowego! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu masztów oświetleniowych!

Polecamy przeczytać artykuły na blogu:

Maszty oświetleniowe- zastosowanie w budownictwie.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno