380 zł/doba Cena netto
1900 zł/tydzień Cena netto
6840 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
440 zł/doba Cena netto
2200 zł/tydzień Cena netto
7920 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wypożyczalnia miniładowarek, wynajem minikoparki bez operatora


Miniładowarki to obok minikoparek najpopularniejsze kompaktowe maszyny budowlane. Ich najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w ciasnej przestrzeni, gdzie pełnowymiarowy sprzęt się nie mieści. Miniładowarka jest wszechstronna i uniwersalna, a na budowie często korzysta się z niej w celu załadunku materiałów sypkich. Poza budową często wykorzystywana jest także na przykład w rolnictwie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci poszukują wyłącznie najlepszego jakościowo sprzętu, toteż w naszej ofercie znalazły się świetne maszyny znanej marki Caterpillar o znakomitych parametrach technicznych. Nasze miniładowarki są zwrotne i łatwe w obsłudze, można nimi swobodnie manewrować nawet na ograniczonej przestrzeni. Są to maszyny osadzone na podwoziu kołowym.

Każda nasza miniładowarka zawsze pracuje z wysoką wydajnością, niezależnie od warunków pogodowych i stanu podłoża. Szczelna kabina zapewnia operatorowi ergonomiczne warunki pracy i optymalną widoczność osprzętu. Geometria łyżek została zoptymalizowana w ten sposób, by osiągnąć jak najwyższy współczynnik napełnienia. Stwarza to możliwość zredukowania liczby cykli napełniania, skrócenia tym samym czasu pracy i obniżenia kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką funkcjonalność i usprawniają wykonanie każdego zadania. Ekonomiczny system napędowy zapewnia płynną jazdę i jednocześnie niskie zużycie paliwa. Szczegółowe dane techniczne każdej miniładowarki dostępne są na podstronie dotyczącej wybranej maszyny.

Niezawodność i wytrzymałość to cechy, jakimi powinna odznaczać się każda miniładowarka. Wypożyczalnia Pablo, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży maszyn budowlanych, jest w stanie zapewnić każdego Klienta, że wynajęta przez niego miniładowarka spełni wszystkie oczekiwania. Doradcy techniczni pozostają do dyspozycji Klientów i udzielają pełnego wsparcia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wynajmu wysokiej klasy miniładowarek po wyjątkowo korzystnych cenach.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. 07.00 - 12.00
Bochnia
ul. Strzelecka 2, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.30
Sob. 07.00 - 13.00
Łąkta Dolna
Łąkta Dolna 184, 32-733 Trzciana
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 17.00
Sob. 07.00 - 13.00