Cena na zapytanie doba
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Asortyment oraz opis każdego produktu przedstawiony na stronie www.wsbpablo.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w myśl kodeksu cywilnego. 

O aktualnie dostępną ofertę sprzętu zapytaj naszego doradcy techniczno-handlowego.

Wypożyczalnia miniładowarek, wynajem miniładowarki bez operatora


Miniładowarki to obok minikoparek najpopularniejsze kompaktowe maszyny budowlane. Ich najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w ciasnej przestrzeni, gdzie pełnowymiarowy sprzęt się nie mieści. Miniładowarka jest wszechstronna i uniwersalna, a na budowie często korzysta się z niej w celu załadunku materiałów sypkich. Poza budową często wykorzystywana jest także na przykład w rolnictwie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci poszukują wyłącznie najlepszego jakościowo sprzętu, toteż w naszej ofercie znalazły się świetne maszyny znanej marki Caterpillar o znakomitych parametrach technicznych. Nasze miniładowarki są zwrotne i łatwe w obsłudze, można nimi swobodnie manewrować nawet na ograniczonej przestrzeni. Są to maszyny osadzone na podwoziu kołowym.

Miniładowarka wynajem bez operatora

Każda nasza miniładowarka zawsze pracuje z wysoką wydajnością, niezależnie od warunków pogodowych i stanu podłoża. Szczelna kabina zapewnia operatorowi ergonomiczne warunki pracy i optymalną widoczność osprzętu. Geometria łyżek została zoptymalizowana w ten sposób, by osiągnąć jak najwyższy współczynnik napełnienia. Stwarza to możliwość zredukowania liczby cykli napełniania, skrócenia tym samym czasu pracy i obniżenia kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką funkcjonalność i usprawniają wykonanie każdego zadania. Ekonomiczny system napędowy zapewnia płynną jazdę i jednocześnie niskie zużycie paliwa. Szczegółowe dane techniczne każdej miniładowarki dostępne są na podstronie dotyczącej wybranej maszyny.

Niezawodność i wytrzymałość to cechy, jakimi powinna odznaczać się każda miniładowarka. Wypożyczalnia Pablo, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży maszyn budowlanych, jest w stanie zapewnić każdego Klienta, że wynajęta przez niego miniładowarka spełni wszystkie oczekiwania. Doradcy techniczni pozostają do dyspozycji Klientów i udzielają pełnego wsparcia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wynajmu wysokiej klasy miniładowarek po wyjątkowo korzystnych cenach.

Wypożyczalnia i wynajem miniładowarek w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania cykliniarek, szlifierek i polerek do podłóg w naszych wypożyczalniach! Oddziały w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadają na stanie maszyny wytrzymałych i renomowanych marek. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się stresować, że sprzęt nie wytrzyma trudów wykonywanych prac i spowolni pracę. Maszyny są niezawodne i zapewniają bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno