430 zł/doba Cena netto
2150 zł/tydzień Cena netto
7740 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Asortyment oraz opis każdego produktu przedstawiony na stronie www.wsbpablo.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w myśl kodeksu cywilnego. 

O aktualnie dostępną ofertę sprzętu zapytaj naszego doradcy techniczno-handlowego.

Wypożyczalnia miniładowarek, wynajem minikoparki bez operatora


Miniładowarki to obok minikoparek najpopularniejsze kompaktowe maszyny budowlane. Ich najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w ciasnej przestrzeni, gdzie pełnowymiarowy sprzęt się nie mieści. Miniładowarka jest wszechstronna i uniwersalna, a na budowie często korzysta się z niej w celu załadunku materiałów sypkich. Poza budową często wykorzystywana jest także na przykład w rolnictwie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci poszukują wyłącznie najlepszego jakościowo sprzętu, toteż w naszej ofercie znalazły się świetne maszyny znanej marki Caterpillar o znakomitych parametrach technicznych. Nasze miniładowarki są zwrotne i łatwe w obsłudze, można nimi swobodnie manewrować nawet na ograniczonej przestrzeni. Są to maszyny osadzone na podwoziu kołowym.

Każda nasza miniładowarka zawsze pracuje z wysoką wydajnością, niezależnie od warunków pogodowych i stanu podłoża. Szczelna kabina zapewnia operatorowi ergonomiczne warunki pracy i optymalną widoczność osprzętu. Geometria łyżek została zoptymalizowana w ten sposób, by osiągnąć jak najwyższy współczynnik napełnienia. Stwarza to możliwość zredukowania liczby cykli napełniania, skrócenia tym samym czasu pracy i obniżenia kosztów eksploatacyjnych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką funkcjonalność i usprawniają wykonanie każdego zadania. Ekonomiczny system napędowy zapewnia płynną jazdę i jednocześnie niskie zużycie paliwa. Szczegółowe dane techniczne każdej miniładowarki dostępne są na podstronie dotyczącej wybranej maszyny.

Niezawodność i wytrzymałość to cechy, jakimi powinna odznaczać się każda miniładowarka. Wypożyczalnia Pablo, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w branży maszyn budowlanych, jest w stanie zapewnić każdego Klienta, że wynajęta przez niego miniładowarka spełni wszystkie oczekiwania. Doradcy techniczni pozostają do dyspozycji Klientów i udzielają pełnego wsparcia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wynajmu wysokiej klasy miniładowarek po wyjątkowo korzystnych cenach.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. 07.00 - 12.00
Bochnia
ul. Strzelecka 2, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.30
Sob. 07.00 - 12.00
Łąkta Dolna
Łąkta Dolna 184, 32-733 Trzciana
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. 07.00 - 12.00

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno