14 zł/doba Cena netto
70 zł/tydzień Cena netto
252 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
30 zł/doba Cena netto
150 zł/tydzień Cena netto
540 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
35 zł/doba Cena netto
175 zł/tydzień Cena netto
630 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
38 zł/doba Cena netto
190 zł/tydzień Cena netto
684 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Nagrzewnica powietrza elektryczna wynajem, wypożyczenie

Spośród wszystkich typów nagrzewnic powietrza, to właśnie te nagrzewnice elektryczne są najbardziej wszechstronne i uniwersalne. Wynika to z tego, że w odróżnieniu od olejowych i gazowych, nie generują spalin, zatem bez przeszkód mogą być stosowane wszędzie, także tam, gdzie nie ma możliwości przewietrzania pomieszczeń, a przebywają w nich ludzie lub zwierzęta. Co więcej, dmuchawy elektryczne nie wymagają ciągłej dostawy paliwa, wystarczy zapewnić im dostęp do prądu, a mogą działać nieprzerwanie. Podkreślić należy także, że urządzenia te dają „suche” ciepło – brak spalania oznacza także brak pary wodnej, co stwarza możliwość stosowania do osuszania pomieszczeń.

Znajdujące się w naszej ofercie wynajmu elektryczne nagrzewnice powietrza cieszą się dużym uznaniem użytkowników, a to za sprawą wysokiej jakości wykonania i doskonałych walorów użytkowych. W porównaniu z innymi nagrzewnicami, dmuchawy elektryczne są najmniej awaryjne, a zastosowane zaawansowane podzespoły gwarantują długoletnią pracę bez usterek. Kolejna zaleta tego rodzaju nagrzewnic to niższa niż w przypadku nagrzewnicy olejowej lub gazowej temperatura wydmuchu, co znacznie obniża ryzyko przypadkowego oparzenia lub uszkodzenia przedmiotu pozostającego zbyt blisko wylotu powietrza. Znając te zalety nagrzewnic elektrycznych nie dziwimy się, że nasi Klienci chętnie je wypożyczają.

Nagrzewnice elektryczne są proste w obsłudze, mają zwartą budowę i konstrukcję odporną na uszkodzenia. Wbudowane zabezpieczenia termiczne minimalizują ryzyko przegrzania lub pożaru i umożliwiają bezpieczne korzystanie z urządzenia. Każde z nich pracuje z wysoką wydajnością, w krótkim czasie ogrzewając pomieszczenie, jest czyste w utrzymaniu i łatwe w transporcie – bez trudu można je przenosić z miejsca na miejsce.

Serdecznie zachęcamy do wynajmu nagrzewnicy powietrza elektrycznej w naszej wypożyczalni. Oferujemy pełne wsparcie i pomoc w wyborze urządzenia o parametrach dostosowanych do Państwa potrzeb. Nagrzewnice tego rodzaju szczególnie polecamy do ogrzewania pomieszczeń średnich i małych lub do stosowania w zespole nagrzewnic powietrza do ogrzewania większych obiektów.Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. 07.00 - 12.00
Bochnia
ul. Strzelecka 2, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.30
Sob. 07.00 - 12.00
Łąkta Dolna
Łąkta Dolna 184, 32-733 Trzciana
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. 07.00 - 12.00

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno