30 zł/doba Cena netto
150 zł/tydzień Cena netto
540 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Nagrzewnica powietrza gazowa wynajem, wypożyczenie

Gazowe nagrzewnice powietrza to uniwersalne i wszechstronne urządzenia zaprojektowane z myślą o potrzebie bardzo szybkiego podniesienia temperatury w pomieszczeniach różnej wielkości jak i na otwartej przestrzeni. Jeżeli zatem będą Państwo potrzebować wynająć urządzenie grzewcze, które działa natychmiastowo, a przy tym ekonomicznie, zarekomendujemy Państwu wynajem jednej z naszych nagrzewnic powietrza gazowych. Ponieważ dysponujemy nagrzewnicami o różnych parametrach pracy (wydajności i, co za tym idzie, zużyciu paliwa), każdorazowo chętnie podpowiadamy Klientom, które urządzenie wypożyczyć i które będzie najlepiej pasować do ich oczekiwań.

Warunkiem koniecznym korzystania z nagrzewnic gazowych jest ich stosowanie na otwartej przestrzeni bądź w bardzo dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Jest to związane z tym, że spalanie gazu wiąże się z konsumpcją tlenu oraz produkcją spalin, toteż ze względów bezpieczeństwa należy zadbać o odpowiednie przewietrzanie pomieszczeń, w których pracuje gazowa nagrzewnica powietrza. Pragniemy w tym miejscu podkreślić, że przy zachowaniu tego warunku, użytkowanie wypożyczonych od nas nagrzewnic jest w pełni bezpieczne – spełniają one wszystkie obowiązujące normy. Zastosowanie nienagrzewającej się do wysokiej temperatury obudowy w intensywnym, z daleka widocznym kolorze, dodatkowo podnosi komfort i bezpieczeństwo stosowania dmuchaw.

Wszystkie nasze nagrzewnice powietrza zasilane gazem to niewielkie, ale bardzo skuteczne maszyny wyróżniające się estetyką i starannością wykonania. Ich istotną zaletą jest gotowość operacyjna – można je bardzo szybko uruchomić w dowolnym momencie. Kiedy mowa o urządzeniach grzewczych, każdy użytkownik oczekuje wysokiej skuteczności i sprawności oraz niskiego zużycia paliwa. Znajdujące się w naszej ofercie dmuchawy gazowe w pełni spełniają te wymagania, niemal w 100% wykorzystując dostarczany gaz i osiągając dużą wydajność. Jest to zatem rozwiązanie bardzo ekonomiczne, świetnie sprawdzające się w budownictwie, przemyśle, rolnictwie czy ogrodnictwie.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno