28 zł/doba
24 zł/doba Cena promocyjna
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
65 zł/doba
48 zł/doba Cena promocyjna
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Nagrzewnica powietrza olejowa wynajem, wypożyczenie

Jeżeli zdecydują się Państwo na zastosowanie oleju opałowego jako paliwa zasilającego urządzenie grzewcze, z przyjemnością zarekomendujemy Państwu do wypożyczenia jedną z naszych nagrzewnic powietrza olejowych. W naszym asortymencie znalazły się jedne z najlepszych na rynku dmuchaw gazowych, wyróżniające się niezawodnością i bardzo wysoką skutecznością. Możemy je polecić Klientom indywidualnym oraz biznesowym, którzy chcą wynająć nagrzewnicę powietrza.

Olejowe nagrzewnice powietrza działają szybko i sprawnie – w krótkim czasie podnoszą temperaturę powietrza do pożądanego poziomu. Proponujemy Państwu do wynajęcia dmuchawy z otwartą komorą spalania. Są one bardzo wydajne, ponieważ całe ciepło uzyskiwane w procesie spalania przekazywane jest do otoczenia. Wysoka temperatura wydmuchu przekłada się na szybkie ogrzanie pomieszczenia, przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa (czyli długiej pracy na jednym zbiorniku oleju). Jednak ze względu na to, że powstające spaliny również przedostają się do otoczenia, nagrzewnica olejowa z otwartą komorą spalania nadaje się do stosowania wyłącznie w dobrze przewietrzanych pomieszczeniach lub też na otwartej przestrzeni. Co ważne, dmuchawy olejowe charakteryzują się dużym przepływem powietrza, co także przyczynia się do szybkiego ogrzania pomieszczenia.

Dmuchawy zasilane olejem są bardzo popularne w branży budowlanej, ale ich zastosowanie jest o wiele szersze. Mogą ogrzewać lub dogrzewać pomieszczenia mieszkalne, socjalne i użytkowe, hale, warsztaty i magazyny, obiekty przemysłowe i rolne itd. Są to urządzenia lekkie i mobilne, bardzo często wyposażone w kółka i uchwyty ułatwiające transport i tym samym stwarzające możliwość natychmiastowego korzystania z nagrzewnicy, bez konieczności montażu. Dzięki tym cechom są chętnie wypożyczane w naszych oddziałach.

W swej ofercie posiadamy nagrzewnicę powietrza olejową z opcją podłączenia termostatu pomieszczeniowego, co wyraźnie podnosi komfort użytkowania urządzenia i czyni je niemal bezobsługowym. Każda nagrzewnica wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz rozwiązaniami wpływającymi na bezpieczeństwo i ułatwiającymi obsługę, a także konserwację urządzenia. 

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno