25 zł/doba Cena netto
125 zł/tydzień Cena netto
450 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
70 zł/doba Cena netto
350 zł/tydzień Cena netto
1260 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
130 zł/doba Cena netto
650 zł/tydzień Cena netto
2340 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Niwelatory optyczne i niwelatory laserowe wynajem

Wszystkie prace na budowie powinny być wykonywane z jak najwyższą precyzją. Urządzeniami, które umożliwiają wykonywanie dokładnych pomiarów, są dalmierze oraz niwelatory budowlane. Szeroka gama tych narzędzi dostępna jest w naszej wypożyczalni.

Dalmierz laserowy wykorzystywany jest do wyznaczania odległości oraz mierzenia obiektów. Urządzenie to może mieć wiele wbudowanych funkcji, takich jak np. wyznaczanie długości niedostępnych na podstawie twierdzenia Pitagorasa.

Niwelatory budowlane umożliwiają dokładne wyznaczenie różnic wysokości pomiędzy wybranymi punktami pomiarowymi oraz tyczenia linii prostych. Są absolutnie niezbędne przy niwelowaniu terenu, pracach brukarskich, układaniu rur, wielu pracach montażowych i ogrodniczych. To niwelatory odpowiadają za równe ułożenie fundamentów i stropów oraz wytyczenie idealnie prostopadłych ścian. Odpowiednie dobranie niwelatora do rodzaju planowanych prac znacząco usprawnia i przyspiesza proces budowlany.

Niwelatory optyczne i niwelatory laserowe wypożyczalnia

Niwelatory budowlane dzielimy na optyczne i laserowe. Niwelator optyczny jest najpopularniejszym przyrządem służącym wyznaczaniu poziomu na terenie budowy, mobilnym, bardzo dokładnym i stosunkowo tanim. Ogromna większość modeli wyposażona jest w system automatycznego poziomowania. Do obsługi niwelatora optycznego potrzeba dwóch osób. Z kolei niwelator laserowy angażuje tylko jedną osobę i ma bardzo duży zasięg z jednego stanowiska, ale też jest znacznie droższy i mniej mobilny, nie nadaje się ponadto do pomiarów geodezyjnych.

Z racji tego, że z niwelatorów niejednokrotnie korzysta się w ciężkich warunkach polowych, urządzenia te muszą odznaczać się wyjątkową wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, a także wstrząsy, wibracje i uderzenia. Znajdujące się w naszej ofercie niwelatory budowlane wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ich elementy konstrukcyjne są poddawane rygorystycznym testom, a same urządzenia posiadają wysokie klasy wodoodporności i pyłoszczelności. Dzięki temu bez problemu można z nich korzystać wewnątrz pomieszczeń, ale także w terenie.

Pragniemy podkreślić, że wszystkie dostępne dalmierze i niwelatory mimo zaawansowanej funkcjonalności są proste i wygodne w obsłudze, wszechstronne i uniwersalne oraz niezawodne.

Niwelator laserowy i niwelator optyczny wypożyczalnia w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania niwelatora laserowego i optycznego w naszych wypożyczalniach! Oddziały w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadają na stanie sprzęt wytrzymałych i renomowanych marek. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się stresować, że sprzęt nie wytrzyma trudów wykonywanych prac i spowolni pracę. Urządzenia są niezawodne i zapewniają bezawaryjną pracę przez okres wynajmu.
Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Przeczytaj więcej na blogu:
Co to jest laser krzyżowy?
Budowa domu - niwelacja terenu

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno