100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
57 zł/doba Cena netto
285 zł/tydzień Cena netto
1026 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Nożyce do żywopłotu oraz nożyce do krzewów wypożyczalnia - zapoznaj się z naszą ofertą

Twoją firmę lub dom otacza piękna zieleń, a właśnie przyszła pora na przycięcie krzewów oraz żywopłotów i musisz sobie poradzić z tym tematem? Do wykonania tego zadania potrzebny jest Ci specjalistyczny sprzęt, ale uwaga! Wcale nie musisz go kupować na już, możesz go wynająć! Przejrzyj więc naszą ofertę, w której zapoznasz się z takimi sprzętami jak: nożyce do krzewów wynajem oraz nożyce do żywopłotu wynajem.

Jakie nożyce do krzewów i żywopłotów znajdziesz w ofercie naszej wypożyczalni?

Nożyce do żywopłotów oraz krzewów są podstawą, jeśli chcesz, aby roślinność wokół Twojej firmy lub też domu wyglądała perfekcyjnie oraz efektownie. Jakie produkty posiadamy w ofercie?

 Pierwszym produktem, jaki posiadamy, są nożyce spalinowe na wysięgu ECHO PAS- 265ES. Charakteryzują się one bardzo cichą pracą silnika, posiadają także bardzo wygodne uchwyty, które umożliwiająca przyjęcie przez operatora właściwej pozycji podczas pracy. Nie są one ciężkie, gdyż ważą 2,5 kg (jest to waga mierzona na sucho). Ich długość wynosi 1025 mm, a  długość ostrza tnącego wynosi 510 mm. Nożyce do żywopłotu w wypożyczalni Kraków, Bochnia, Gierczyce - jak wygląda to cenowo? Cena zależy od czasu, na jaki decydujesz się wziąć ten przedmiot na wynajem, a więc najlepiej sprawdzić aktualną cenę na stronie narzędzia.

Drugim produktem są nożyce elektryczne MAKITA UH6570. Te nożyce do krzewów są absolutnie niezbędne, jeśli chcesz sezonowo zadbać o krzewy ozdobne. Dlaczego warto postawić na ten produkt? Są one wyposażone w hamulec elektryczny, który jest ich dużym atutem. Posiadają specjalne nakrętki, które zapobiegają wszelkiemu luzowaniu. Ważą około 3,8 kg. Jeśli chodzi o cenę wynajmu, to również najlepiej sprawdzić aktualną cenę na stronie narzędzia.

Dlaczego warto wynająć nożyce do przycinania krzewów oraz nożyce do żywopłotów?

Pamiętaj, że zadbamy teren wokół firmy lub domu, jest Twoją wizytówką. Do jego pielęgnacji potrzebne są specjalistyczne narzędzia. Warto wynająć sprzęt, dlatego że, nie musisz się martwić, gdzie go przetrzymywać po wykonanej pracy. Sprzęt z naszej wypożyczalni jest zadbany, a to znacznie podniesie Twój komfort pracy. Wynajem nożyc do krzewów - to zdecydowanie mądra decyzja. Nie kupuj, zajrzyj do nas i skorzystaj z naszej oferty!

Wypożyczalnia nożyc do żywopłotów oraz nożyc do krzewów w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymałe nożyce do żywopłotów i krzewów renomowanych marek, które pozwalają bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu ogrodowego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału  https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno