65 zł/doba Cena netto
325 zł/tydzień Cena netto
1170 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
180 zł/doba Cena netto
900 zł/tydzień Cena netto
3240 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
150 zł/doba Cena netto
750 zł/tydzień Cena netto
2700 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Odkurzacze przemysłowe i odkurzacze piorące wynajem

Odkurzacze przemysłowe umożliwiają utrzymanie porządku w miejscach szczególnie narażonych na silne zapylenie i zabrudzenie, a więc na budowach, halach produkcyjnych, w magazynach, w miejscach prowadzenia prac remontowych itp. Usuwanie zanieczyszczeń konieczne jest nie tylko z punktu widzenia zachowania czystości w miejscu pracy, ale także w trosce o zdrowie pracowników – pyły są groźne dla zdrowia i z tego powodu obowiązują normy maksymalnego dopuszczalnego zapylenia na stanowisku pracy.

Wśród odkurzaczy przemysłowych wyróżniają się odkurzacze budowlane, projektowane z myślą o konieczności odsysania nie tylko drobnych pyłów, ale także większych odpadów, takich jak drobny gruz, kawałki drewna czy kruszywo.

Do odkurzaczy przemysłowych zaliczają się także odkurzacze piorące, których zadaniem jest profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin dywanowych oraz tapicerek tekstylnych. Urządzenia te są w stanie usuwać nawet uporczywe zabrudzenia.

Jednym z najważniejszych kryteriów decydujących o wyborze odkurzacza budowlanego jest rodzaj zbieranych zanieczyszczeń. Odkurzacze przemysłowe na mokro mogą usuwać zanieczyszczenia stałe, wodę oraz szlamy, natomiast zwykłe – jedynie zanieczyszczenia suche. Istnieją również modele przystosowane do odsysania wszelkiego rodzaju odpadów.

Odkurzacze przemysłowe i odkurzacze piorące wypożyczalnia

Dostępne w ofercie wypożyczalni odkurzacze przemysłowe przystosowane są do różnych zastosowań – chętnie doradzamy naszym Klientom model odpowiedni do planowanych przez nich prac, biorąc pod uwagę, czy priorytetem ma być mobilność (wtedy polecamy urządzenia lekkie i kompaktowe), czy raczej duża ilość zanieczyszczeń do usunięcia lub konieczność długotrwałej pracy w warunkach przemysłowych.

Oferujemy wyłącznie odkurzacze o odpowiednio dużej mocy i wysokiej sprawności odsysania, wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów, a więc doskonale dostosowane do pracy w szczególnie trudnych warunkach. W odkurzaczach zastosowano nowoczesne systemy filtrujące, zapobiegające migracji zanieczyszczeń do powietrza oraz doskonale chroniące silnik. Niektóre modele są ponadto zdolne do współpracy z elektronarzędziami, np. szlifierkami lub frezarkami. Są to urządzenia niezawodne i funkcjonalne, posiadające zbiorniki o dużej pojemności użytkowej, co daje możliwość długiej pracy bez konieczności oczyszczania.

Wypożyczalnia odkurzaczy przemysłowych i odkurzaczy piorących w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni odkurzaczy przemysłowych i piorących! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno