Opalarka wynajem - skorzystaj z naszej oferty

Opalarka jest bezdyskusyjnie okrzyknięta jednym z najbardziej uniwersalnych sprzętów, które możemy używać w domu czy też w warsztacie. Do czego ją wykorzystasz? Przede wszystkim doskonale nada się do usuwania powłok lakierniczych, czy też osuszenia farb i lakierów. Ma ona oczywiście wiele innych zastosowań. Nie masz jednak potrzeby wielokrotnego użytkowania tego przedmiotu i jest Ci on potrzeby jednorazowo przy np. remoncie, jaki trwa w Twojej firmie, domu czy warsztacie? Bez obaw, nie musisz jej kupować! Gdyż w naszej ofercie wynajmiesz: opalarka do farby i lakierów, opalarka elektryczna. Sprawdź naszą ofertę! 

Czym powinna charakteryzować się dobra opalarka elektryczna do farby? 

Pamiętaj, sprzęt sprzętowi nierówny, a niska cena często nie idzie w parze z dobrą jakością. Opalarka nie jest skomplikowanym narzędziem, a jego głównym elementem, dzięki któremu funkcjonuje, jest spirala grzewcza. Opalarka elektryczna wynajem - zdecydowanie większość dostępnych na rynku opalarek jest właśnie elektryczna. To, czy opalarka okaże się dobra, zależy od tego, jakie są jej możliwości oraz do jakich prac planujesz ją wykorzystać. Pierwsze zwróć uwagę na to, jaką moc ma opalarka, gdyż to od niej zależy wysokość temperatury, jaka będzie wydmuchiwana przez opalarkę w postaci powietrza. Opalarka z wypożyczalni - korzystając z naszej oferty nie musisz się martwić o jakość urządzenia, gdyż jest ona możliwie najwyższa. 

Opalarka do farby i drewna wypożyczalnia - co znajdziesz w naszej ofercie? 

Opalarka wypożyczalnia Kraków, zapewni Ci najwyższej jakości urządzenie, które okaże się dla Ciebie niezastąpione przy wielu pracach wykończeniowych. W naszej ofercie posiadamy opalarkę DEWALT DW340K. Jest ona mocna oraz bezpieczna dla jej użytkowników. Jej moc wynosi 2000 W, czyli sprawdzi się doskonale nawet podczas profesjonalnych prac w trybie ciągłym. Opalarka elektryczna wypożyczalnia - jak wygląda to cenowo? 

- 40 PLN netto - doba

- 200 PLN netto - tydzień, czyli 5 x doba 

- 720 PLN netto - miesiąc 

Dlaczego warto wynająć, a nie kupić opalarkę do lakierów i farb? 

Aby kupić dobrej jakości opalarkę, trzeba wyłożyć trochę pieniędzy, nie warto, jeśli z góry wiesz, że jest Ci ona potrzebna jedynie jednorazowo. Wypożyczając naszą opalarkę nie musisz się martwić, ani o jej wydajność, ani o to, co z nią zrobisz po użyciu. Opalarka do farby z wypożyczalni - zakres temperatur naszej opalarki wynosi od 50 do nawet 600 stopni. Pamiętaj, że nasz sprzęty jest pewny oraz zadbany, co na pewno będzie dużo lepszym rozwiązaniem od zakupu sprzętu używanego. Zajrzyj do nas już dziś!

Wypożyczalnia opalarek w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni opalarek do lakierów, farb, drewna, naklejek! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno