80 zł/doba
49 zł/doba Cena promocyjna
400 zł/tydzień Cena netto
1440 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
120 zł/doba
81 zł/doba Cena promocyjna
600 zł/tydzień Cena netto
2160 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
70 zł/doba
50 zł/doba Cena promocyjna
350 zł/tydzień Cena netto
1260 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
60 zł/doba
40 zł/doba Cena promocyjna
300 zł/tydzień Cena netto
1080 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Osuszacze budowlane wynajem

Ekipy budowlane dość często muszą zmierzyć się z problemem nadmiernej wilgotności powietrza i/lub koniecznością szybkiego osuszenia świeżo wykonanego elementu, na przykład wylewki, tynków czy parkietu. Wówczas z pomocą przychodzą osuszacze budowlane.

Osuszacze pomieszczeń są właściwie niezastąpione w czasie powstawania nowych inwestycji budowlanych, kiedy to szybkie osuszenie pomieszczeń ma decydujący wpływ na tempo wykonania prac rozłożonych w czasie. Przyspieszenie procesu osuszania pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas i tym samym wykonać zlecenie w terminie. Jednocześnie dzięki zastosowaniu osuszaczy powietrza możliwe jest uzyskanie pożądanych parametrów jakościowych.

Osuszacze pomieszczeń są także nieocenioną pomocą wtedy, gdy trzeba szybko usunąć wilgoć z pomieszczeń po powodzi lub zalaniu. Ponadto w wielu miejscach istnieją rygorystyczne wymogi co do maksymalnej wilgotności powietrza, np. w archiwach, bibliotekach czy magazynach, gdzie nadmierna wilgotność przyczynia się do uszkodzenia zbiorów i dokumentów lub pogarsza jakość przechowywanych artykułów. Osuszacze przemysłowe przyczyniają się wówczas do utrzymania właściwego mikroklimatu w takich pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej na naszym blogu:
Jak szybko osuszyć mokre ściany? Osuszacze powietrza przemysłowe i budowlane
Osuszanie pomieszczeń - jak osuszyć ściany po tynkowaniu i wylewki?
Usuwanie wilgoci w pomieszczeniach

Osuszacze przemysłowe wynajem

Osuszacze powietrza przemysłowe charakteryzują się bardzo dużą wydajnością i niskim poborem mocy, a jednocześnie zwartą, kompaktową budową i niewielkimi gabarytami, dzięki czemu swobodnie można je przenosić z miejsca na miejsce. Posiadają stosowne zabezpieczenia chroniące układy elektroniczne i tym samym nadają się do pracy w trudnych warunkach, także przy niskich temperaturach powietrza. Są także bardzo wszechstronne – można je wykorzystać w czasie realizowania prac budowlanych, wykończeniowych i remontowych, ale także do osuszania pomieszczeń handlowych i mieszkalnych oraz usuwania szkód zalewowych.

Serdecznie polecamy wynajem naszych osuszaczy budowlanych i jednocześnie zapewniamy, że będą one pracować niezawodnie i długotrwale, szybko przynosząc pożądany efekt. Posiadamy jedne z najlepszych na rynku osuszaczy, oferujemy modele o różnym przeznaczeniu i wydajności, zapewniamy pomoc przy wyborze urządzenia najbardziej odpowiedniego do planowanych prac. Oferujemy nie tylko pochłaniacze wilgoci, ale także termowentylatory, które znacznie przyspieszają proces osuszania.

Wypożyczalnia osuszaczy budowlanych i osuszaczy przemysłowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania osuszaczy budowlanych i osuszaczy przemysłowych w naszych wypożyczalniach! Oddziały w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadają na stanie urządzenia wytrzymałych i renomowanych marek. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się stresować, że sprzęt nie wytrzyma trudów wykonywanych prac i spowolni pracę. Urządzenie są niezawodne i zapewniają bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Wynajem osuszaczy      Wynajem osuszaczy Kraków     Wynajem osuszaczy Tarnów     Wynajem osuszaczy Brzesko     Wynajem osuszaczy Bochnia

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno