Osuszanie Pablo

Fachowe osuszanie budynków i pomieszczeń

Jako podwykonawca DRYMASTER OSUSZANIE BUDYNKÓW świadczymy pełen pakiet usług osuszania budynków i pomieszczeń po zalaniu oraz odgrzybiania pomieszczeń na terenie całej Polski, a także osuszanie ścian, tynków i murów. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek REMKO i MASTER, w związku z czym posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu każde zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie, szybko i na najwyższym poziomie.

Nasza oferta została opracowana w odpowiedzi na indywidualne, bardzo zróżnicowane potrzeby Klientów . Szkody występujące na skutek zalania wymagają zawsze indywidualnego podejścia. Niemniej w każdym przypadku kluczowe jest przede wszystkim jak najszybsze podjęcie interwencji, by w ten sposób skrócić proces osuszania do minimum i jak najbardziej ograniczyć powstałe zniszczenia.

Osuszanie pomieszczeń, ścian, tynków i murów

Pierwszym krokiem, który wykonują nasi specjaliści w zakresie osuszania budynków, jest zawsze analiza konkretnego przypadku, wykonywana z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Obejmuje ona rozpoznanie przyczyny zaistniałego problemu, określenie stanu zawilgocenia budynku poprzez dokonanie pomiarów i badań wilgotności ścian, posadzek (betonu, cegły, tynku, gipsu i in.), a także drewnianych podłóg. Na podstawie przeprowadzonych obserwacji i wyciągniętych wniosków zostaje wybrana najwłaściwsza metoda osuszania pomieszczeń. Kolejnym krokiem jest zaplanowanie odpowiednich działań zmierzających do osuszenia budynku. Przed podjęciem prac Klient jest zaznajamiany z wynikami przeprowadzonej diagnozy oraz możliwymi rozwiązaniami i wiążącym się z tym zakresem prac wraz z kosztorysem.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz nieustannie pogłębiamy wiedzę branżową, co umożliwia nam w fachowy sposób dobrać i zainstalować odpowiedni sprzęt osuszający, który szybko i skutecznie usunie nadmiar wody i wilgoci z pomieszczeń. Niezwykle istotnym elementem naszej pracy jest kontrolowanie przebiegu procesu osuszania, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić termin zakończenia prac osuszaczem.

W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakość usług, nowoczesne, ale też sprawdzone technologie, a także maksymalną skuteczność i jak najkrótszy czas wykonania prac związanych z usunięciem wilgoci z budynku czy z danego pomieszczenia. W ten sposób Klient ma pewność, że problemy związane z zalaniem zostaną usunięte szybko i trwale.

W celu zapoznania się ze szczegółami prosimy o kontakt pod numerem tel

880 957 251

Zaufaj profesjonalistom, skorzystaj z naszej oferty.
Oszuszanie budynków i pomieszczeń    Oszuszanie budynków Kraków    Oszuszanie budynków Tarnów    Osuszanie budynków Bochnia    Oszuszanie budynków Brzesko