100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Pilarki spalinowe do drewna

Pilarki spalinowe do drewna przydadzą się w większości gospodarstw domowych, gdzie konieczne jest zadbanie o ogród, a w tym głównie krzewy i drzewa. To niezbędne narzędzie potrzebne także do odpowiedniego zadbania o wspólną przestrzeń miejską. Piły spalinowe do drzewa pomogą w dbałości o roślinność - pozwalają na podcięcie zniszczonych drzew lub nadanie żywopłotom czy tujom odpowiedniego kształtu, dzięki czemu wyglądają znacznie zdrowiej i bardziej atrakcyjnie. To właśnie dzięki tym niepozornym urządzeniom, parki i skwery miejskie wyglądają schludnie i elegancko.

Piły spalinowe do drzew i drewna

Piły spalinowe, w zależności od konkretnego modelu, mogą cechować się różnymi parametrami technicznymi. Te mocniejsze, wykorzystywane są nie tylko jako pilarki spalinowe do gałęzi, ale w razie konieczności mogą posłużyć także do całkowitego wyrębu, wycinki drzew. Jeśli dokonujesz wyboru najlepszej piły, powinieneś zwrócić uwagę na kilka głównych cech takich jak: pojemność, moc i rodzaj silnika, wielkość zbiorniku paliwa i oleju łańcucha, długość cięcia, podziałka łańcucha i rozruch. Dobrze jest sprawdzić też poziom hałasu konkretnego sprzętu – niektóre piły spalinowe do drewna potrafią być naprawdę głośne, warto zdawać sobie z tego sprawę już wcześniej.

Pilarki spalinowe wypożyczalnia

Jeśli nie chcesz od razu kupować pilarki spalinowej do drzewa, bo potrzebujesz jej na tyle rzadko, że to się zwyczajnie nie opłaca, zawsze możesz wypożyczyć. Nasza firma oferuje możliwość wynajmu tego typu sprzętu w bardzo korzystnej cenie. Można pożyczyć urządzenie na zaledwie jedną dobę, tydzień, a nawet miesiąc – wszystko zależy od potrzeb konkretnego klienta. W naszej ofercie posiadamy pilarki spalinowe znanej i niezawodnej firmy HUSQVARNA. Jest to szwedzka marka o ugruntowanej, wieloletniej pozycji na rynku. HUSQVARNA znana jest ze swojej niezawodności, warto na nią postawić!

Wypożyczalnia pilarek spalinowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni pilarek spalinowych! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadamy urządzenia sprawdzonych, renomowanych marek, które zapewnią bezawaryjną pracę przez okres wynajmu.
Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Przeczytaj na blogu: Zimowe prace w ogrodzie

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno