50 zł/doba Cena netto
250 zł/tydzień Cena netto
900 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Pilarka tarczowa wynajem - nie kupuj, wynajmij! 

Pilarki tarczowe są narzędziem przede wszystkim służącym do wykonania prostoliniowego cięcia. Jednym z materiałów, jaki często jest poddawany cięciu, jest drewno. Warto pamiętać o tym, że każdy rodzaj tarczy jest dostosowany do innego materiału. Zatem przed wyborem tej odpowiedniej należy się pochylić nad tym, na jakim materiale ma ona pracować. Pilarka tarczowa z wypożyczalni - przychodzi Ci z pomocą, jeśli akurat nie posiadasz tego narzędzia, a potrzebujesz użyć. Piła tarczowa wypożyczalnia Kraków - zapoznaj się z naszą ofertą. 

Drewno - jaką pilarkę do tego materiału powinno się użyć?

Niezwykle ważna jest moc, piła tarczowa do drewna na wynajem, nie może mieć słabej mocy silnika, dlatego że im większa moc, tym więcej obrotów na minutę. To ma zaś wpływ na pracę, która staje się wydajna. Bardzo ważne są także tarcze do piły, pamiętaj, że dobre akcesoria to już połowa sukcesu. 

Co znajdziesz w naszej ofercie pił tarczowych? 

Piła tarczowa do drewna wypożyczalnia - co możemy Ci zaproponować? Pilarki ręczne tarczowe mają wiele zalet, między innymi cechują się bardzo dużą precyzją cięcia. Pilarka Ręczna Dewalt D23620, Skill - jest ona bardzo łatwa w użyciu. Dużą jej zaletą jest fakt, iż jest poręczna, co sprawia, że charakteryzuje się znakomitym wyważeniem. Jej głębokość cięcia wynosi 65 mm. Moc pobierana wynosi 1150 W, a moc użyteczna 570 W. Tarcza tej pilarki, która ma średnice 184 mm, oraz 5000 obrotów na minutę, sprawiają, że używając tego narzędzia, osiągniesz idealne efekty cięcia. Tak jak zostało to wspomniane, moc silnika wpływa na wydajność pilarki, ta zapewnia trwałość, oraz siłę, jaka jest potrzebna zarówno w pracy w warsztacie, jak i na budowie. Naszą pilarkę możesz wynająć na dzień, tydzień lub też miesiąc, a cenę wypożyczenia podajemy w opisie pilarki tarczowej.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu pilarki tarczowej? 

Dobra pilarka wiąże się z niemałym wydatkiem, po co zatem kupować sprzęt, jeśli zamierzasz użyć go jednorazowo? Korzystając z wynajmu naszego sprzętu, oszczędzasz pieniądze, gdyż nie musisz martwić się kupnem nowego. Nasza pilarka, jak i inne narzędzia budowlane, jest bardzo zadbana, co daje ogromny komfort oraz gwarancje dobrze wykonanej pracy. Dla nas ważny jesteś Ty, czyli klient, dlatego wprowadziliśmy trzy kroki dla ułatwienia wynajmu sprzętu! Dbamy o to, aby maksymalnie ułatwić Ci współprace z nami! Koniecznie skorzystaj z naszej oferty! 

Wypożyczalnia pilarek tarczowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni pilarek tarczowych! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadamy urządzenia sprawdzonych, renomowanych marek, które zapewnią bezawaryjną pracę przez okres wynajmu.
Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno