80 zł/doba Cena netto
400 zł/tydzień Cena netto
1440 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Pojemnik do betonu – sprawny transport mas betonowych na budowie

Inwestycje budowlane będą sprawnie i szybko przebiegać tylko wtedy, gdy zastosujemy odpowiednie materiały, akcesoria oraz urządzenia i maszyny. Trzeba również znaleźć odpowiednie sposoby na bezpieczny transport takich materiałów jak płynna masa betonowa oraz inne o podobnej konsystencji materiały – do tego celu najlepiej posiadać profesjonalny pojemnik do betonu – możesz go zarówno zakupić, jak i wypożyczyć.

Pojemnik do betonu z wylewem prostym możesz wypożyczyć

Te przydatne akcesoria do transportu masy betonowej mogą różnić się pod kilkoma względami, dlatego zawsze warto dokładnie porównać ich parametry, aby dobrać pojemnik do betonu, który najlepiej wpisze się w potrzeby określonej inwestycji budowlanej. Najbardziej uniwersalne zastosowanie posiada pojemnik do betonu z wylewem prostym, który jest łatwy w obsłudze i zapewnia maksimum wygody podczas transportu masy betonowej. Został on między innymi wyposażony w szczękowy mechanizm spustowy, który jest jednym z najwygodniejszych mechanizmów zamykania - otwiera się go bez konieczności użycia dużej siły fizycznej. Ponadto posiada on dodatkowy układ zamykania, który zabezpiecza przed samoczynnym otwarciem się pojemnika w czasie transportu.

Pojemnik do betonu z wylewem prostym jest świetnie przystosowany do transportu przez żurawie i dźwigi mas betonowych na placu budowy. Tym samym stanowi niezwykle przydatne akcesorium każdej inwestycji budowlanej, które możesz wypożyczyć. Odznacza się solidną i wytrzymałą konstrukcją, a wszystko to dzięki zastosowaniu odpowiedniej jakości materiałów. Ponadto posiada odpowiednie atesty, które spełniają wymogi prawne co do tego rodzaju sprzętu budowlanego. Aby jednak właściwie spełniał swoje funkcje, to należy dobrać go adekwatnie do potrzeb. Z tego też względu pojemnik na beton do żurawia dostępny jest w różnych pojemnościach i wysokościach – sprawdź dokładnie te parametry, aby dobrać najbardziej pasujący pojemnik do betonu z wylewem prostym. W wypożyczalni maszyn budowlanych pracownicy pomogą i doradzą jaki pojemnik do betonu wybrać.

Pojemnik do betonu wynajem

Nie posiadasz własnego pojemnika na beton do żurawia? - To przydatne akcesorium możesz nie tylko zakupić, ale również wypożyczyć – do dyspozycji budowlańców są pojemniki do betonu w różnych rodzajach i wielkościach – dzięki temu wypożyczysz sprzęt, który zdecydowanie usprawni pracę na każdej budowie. Pojemnik na beton do żurawia wynajem to proste zasady i szybka finalizacja transakcji. Pojemnik do betonu wynajem możliwy jest w każdej chwili – ponadto posiada on niezbędne atesty, które gwarantują bezpieczeństwo na placu budowy – jest dopuszczony do prac budowlanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

Wypożyczalnia pojemników do betonu w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni pojemników do betonu! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno