Przecinarki do asfaltu i przecinarki do betonu wynajem

W niniejszej kategorii Klient znajdzie przecinarki przeznaczone do cięcia różnego rodzaju nawierzchni twardych, głównie asfaltu oraz świeżego i starego betonu. Znajdują one bardzo szerokie zastosowanie – wykorzystywane są podczas różnego rodzaju prac rozbiórkowych, można z ich pomocą ciąć cegły i kostki brukowe, a także krawężniki i obrzeża z betonu, zatem zaliczane są do podstawowego wyposażenia ekip brukarskich. Są ponadto niezbędne przy prowadzeniu remontów nawierzchni drogowych, służą np. do odcinania poboczy.

Piły do asfaltu i piły do betonu przyczyniają się do przyspieszenia prac dzięki zwiększeniu efektywności prowadzonych działań. W ten sposób inwestor obniża także koszty procesu budowlanego, przy jednoczesnym zachowaniu pożądanych parametrów jakościowych.

Piły do betonu i piły do asfaltu wynajem

Oferowane przez nas profesjonalne piły do betonu i piły asfaltu to jedne z najlepszych maszyn dostępnych na rynku, produkowane przez wiodących producentów, takich jak Husqvarna, Stihl czy Tyrolit. To niezwykle solidne przecinarki, wyposażone w wytrzymałe silniki o dużej mocy oraz zaawansowane technologicznie podzespoły, dzięki czemu są w stanie pracować wydajnie i niezawodnie przez długi czas. Ergonomiczna obudowa, łatwość obsługi i konserwacji oraz niski poziom wibracji przyczyniają się do podniesienia komfortu pracy operatora. Nowoczesne przecinarki do betonu i przecinarki do asfaltu, znajdujące się w naszym asortymencie, odznaczają się również niskim zapotrzebowaniem na moc, stabilnością w trakcie pracy oraz precyzyjnym cięciem.

Aby przecinarki do betonu pracowały w optymalny sposób, konieczne jest prawidłowe dobranie mocy silnika (biorąc pod uwagę twardość i grubość przeznaczonego do cięcia materiału), a także średnicy tarczy. Ze swej strony zapewniamy fachową pomoc przy wyborze przecinarki do asfaltu lub betonu, by jej parametry techniczne były najlepiej dostosowane do potrzeb Klienta. Pragniemy zaznaczyć, że oferujemy przecinarki zdolne do cięcia na sucho i na mokro, do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Jesteśmy pewni, że każdy użytkownik doceni nasze niezawodne, funkcjonalne przecinarki do asfaltu i betonu.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno