60 zł/doba Cena netto
300 zł/tydzień Cena netto
1080 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Przecinarka do metalu – wydajna i prosta w obsłudze

Metal to jeden z najtwardszych i najbardziej wytrzymałych surowców, dlatego jest on powszechnie wykorzystywany w bardzo wielu branżach, a metalowe elementy znajdziemy wokół siebie praktycznie na każdym kroku. Metal jednak ze względu na swoje właściwości nie jest materiałem łatwym w obróbce – zdecydowanie wymaga zastosowania profesjonalnych i specjalistycznych maszyn oraz urządzeń, na przykład takich jak przecinarka do metalu.

Przecinarka do metalu – uniwersalne urządzenie do obróbki metalu

Obróbka metalu możliwa jest tylko przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń lub maszyn – w zależności od tego, co chcemy zrobić w kawałkiem metalu, potrzebujemy mniej lub bardziej zaawansowanych rozwiązań. Jednym z najbardziej uniwersalnych, a zarazem również tych prostszych, jest przecinarka do metalu. Jest to urządzenie, które umożliwia przede wszystkim docinanie oraz obróbkę elementów ze stali, aluminium, miedzi czy żeliwa. Z jej pomocą sprawnie i szybko przetniemy między innymi rury, kątowniki czy pręty. Najczęściej jest ona zasilana napięciem znamionowych 230 V, ale dostępne są także większe i mocniejsze przecinarki, które mogą być zasilane trójfazowo napięciem 400 V.

Różne typy przecinarki do metalu na wynajem

Przecinarka do metalu występuje w kilku typach i może się różnić pod pewnymi względami. Zawsze jednak chodzi o to, aby wybrać wariant, który najlepiej wpisze się w nasze potrzeby. Z tego względu przecinarka do metalu wynajem obejmuje takie między innymi urządzenia jak przecinarka tarczowa do metalu, która jest prostym w obsłudze urządzeniem umożliwiającym cięcie elementów metalowych takich jak rury stalowe, pręty czy kątowniki. Przecinarka tarczowa do metalu na wynajem to łatwe w obsłudze urządzenie, które może być wykorzystane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów – umożliwia sprawną i wygodną obróbkę elementów metalowych. Ponadto z jej pomocą wykonamy także cięcie pod skosem do 45 stopni.

Przecinarka do metalu wynajem

Przecinarka do metalu jest łatwym w obsłudze urządzeniem, które sprawdzi się zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i w warunkach domowych, gdy potrzebujemy dociąć metalowe elementy. Jest wydajna, prosta w obsłudze i łatwa w transporcie. Możesz ten bezpieczny i przydatny sprzęt wypożyczyć na własny użytek do domu lub warsztatu – wystarczy zarezerwować i odebrać dopasowane do swoich potrzeb urządzenie. Wynajem przecinarki do metalu to bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli sprzętu używasz tylko okazjonalnie lub Twoja własna przecinarka tarczowa do metalu właśnie uległa awarii – sprawny i szybki wynajem umożliwi Ci kontynuowanie pracy w warsztacie.

Wypożyczalnia przecinarki do metalu w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni przecinarek do metalu! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno