100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Przecinarka stolikowa do kostki brukowej - czym precyzyjnie ciąć beton i kamień?

Kamień i beton to najpopularniejszych materiały budowlane oraz wykończeniowe. Mogą być zastosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz posesji – ich właściwości sprawiają, że nawet w bardzo trudnych warunkach odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na różnorodne czynniki. Jest to jednak także materiał twardy, a przy tym trudny w obróbce – zdecydowanie wymaga zastosowania specjalistycznych urządzeń, szczególnie gdy chcemy precyzyjnie przeciąć kamień czy kostkę brukową.

Przecinarki stołowe – urządzenia do cięcia twardych materiałów budowlanych

Kostka brukowa zapełnia prywatne oraz publiczne przestrzenie – jest odpornym i efektownym materiałem wykończeniowym, który służy przede wszystkim do utwardzania i równania placów, chodników czy podjazdów. Wymaga jednak zastosowania odpowiedniego podkładu oraz dokładnego ułożenia, co możliwe jest z pomocą profesjonalnych urządzeń, które między innymi precyzyjnie przytną ją na właściwy wymiar. Do tego celu służy między innymi przecinarka stolikowa do kostki brukowej – to wydajne i proste w obsłudze urządzenie jest więc niezbędnym elementem wyposażenia ekip budowlanych i wykończeniowych.

Przecinarka stolikowa do kamienia i kostki brukowej zapewnia wydajną i szybką pracę na placu budowy – wykonuje precyzyjne cięcia kamiennych i betonowych elementów elewacji, podjazdów czy chodników. Dzięki temu prace budowlane i wykończeniowe przebiegają sprawnie i bezpiecznie. Ponadto dzięki technice cięcia na mokro można zaoszczędzić na zużyciu tarcz diamentowych i ograniczyć powstawanie szkodliwego pyłu. Przecinarka stolikowa do kostki wynajem to także znacznie bardziej komfortowa praca – precyzyjnego cięcia dokonuje się w pozycji stojącej, co jest znacznie wygodniejsze od cięcia urządzeniem, które wymaga schylania i klęczenia.

Przecinarka stolikowa do kamienia wynajem

To wydajne i wygodne w użytkowaniu urządzenie powinno być w zasięgu każdej ekipy remontowej i budowlanej – to gwarancja sprawnie postępujących prac wykończeniowych i budowlanych. Teraz można je wygodnie wypożyczyć na własny lub firmowy użytek. Przecinarka stolikowa do kamienia wynajem dostępna jest praktycznie od ręki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że prace na budowie zostaną wstrzymane z braku odpowiednich urządzeń. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie, gdy nasze firmowe urządzenie uległo awarii. Skorzystaj również z tego udogodnienia, gdy potrzebna Ci przecinarka stolikowa do kostki brukowej okazjonalnie – to wygodniejsze i bezpieczniejsze rozwiązanie od takich urządzeń jak na przykład szlifierka kątowa. 

Wypożyczalnia przecinarek stolikowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymałe przecinarki stolikowe renomowanych marek, który pozwalają bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu budowlanego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału  https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt
Zachęcamy do wynajmowania przecinarki stolikowej w naszych wypożyczalniach!

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno