Cena na zapytanie doba
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Przesiewacze mobilne na wynajem – do czego służą i jakie jest ich zastosowanie 

Surowce budowlane, których powszechnie używa się do realizacji różnego rodzaju inwestycji budowlanych, muszą odznaczać się odpowiednią jakością. Zdarza się, więc, że konieczne jest ich oczyszczenie i przesianie, aby powstał z nich odpowiedniej jakości materiał lub na przykład można je było ponownie wykorzystać. Do tego celu stosuje się przesiewacz mobilny, który zdecydowanie ułatwia i usprawnia pracę wielu firm budowlanych i zakładów produkcyjnych. W razie krótkotrwałej potrzeby lub okresowego wzrostu zapotrzebowania wynajem przesiewacza do piasku, ziemi, żwiru, gruzu, kompostu, zrębków, humusu jest świtenym pomysłem i rozwiązaniem powstałych wyzwań.

Przesiewacz mobilny do piasku, żwiru, gruzu, ziemi – co to takiego?

Przesiewacz mobilny to urządzenie, które umożliwia sprawne rozdzielenie różnego rodzaju sypkich mieszanek: piasku, ziemi, żwiru, kompostu, zrębków, humusu i innych. Maszyna składa się między innymi z silnika oraz specjalnych sit. Gdy silnik zaczyna drgać, to sypki materiał zostaje przesiany przez sita z właściwymi dla danego materiału czy surowca otworami. Dzięki temu separacja mniejszych i większych cząstek odbywa się znacznie szybciej niż przy zastosowaniu metod i sposobów, które wymagają użycia tradycyjnych sprzętów oraz ludzkich rąk. 

Ponadto, jak sama nazwa wskazuje, przesiewacz mobilny można łatwo przetransportować i umieścić w dowolnym miejscu adekwatnie do potrzeb, np.: na placu budowy. Istnieją różne rodzaje i typy mobilnych przesiewaczy, a niektóre z nich mogą posiadać również dodatkowe funkcje. Zdecydowana większość z nich sprawdzi się w nawet bardzo trudnych warunkach, dlatego wypożyczając tego rodzaju maszynę, należy dobierać ją adekwatnie do swoich potrzeb.

Zastosowanie mobilnych przesiewaczy 

Przesiewacz mobilny zależnie od rodzaju może mieć bardzo szerokie zastosowanie. Przede wszystkim te zaawansowane maszyny o bardzo dużej wydajności stosuje się w górnictwie do przesiewania urobku oraz w wielu różnych innych kopalniach, w których wydobywa się różnego rodzaju kruszywa, np.: żwir czy piasek. Natomiast standardowy przesiewacz do ziemi czy przesiewacz do żwiru na pewno ułatwi pracę na różnego rodzaju budowach, inwestycjach drogowych, w składach budowlanych oraz zakładach przemysłowych.

Maszyna ta również ma zastosowanie w zakładach komunalnych, gdzie stosuje się przesiewacz do gruzu w czasie różnego rodzaju prac remontowych i budowlanych, dzięki czemu uzyskany przesiany materiał można poddać recyklingowi. Tym samym przesiewacz do gruzu budowlanego na pewno usprawni również pracę firm budowlanych. Przesiewacz do piasku, ziemi, żwiru, kompostu, zrębków, humusu może znaleźć także zastosowanie w gospodarstwach rolnych, a nawet w branży przetwórczej, spożywczej czy ogrodniczej.

Mobilny przesiewacz może różnić się pod wieloma względami. Dostępne są przesiewacze wibracyjne i bębnowe oraz mniej i bardziej zaawansowane pod względem technologicznym urządzenia. Mogą być między innymi wyposażone w niskoemisyjne, oszczędne silniki wysokoprężne, a u niektórych producentów nawet w silniki w energooszczędnej wersji elektrycznej.  

Przesiewacz mobilny na wynajem. Wypożyczalnia w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. Małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania przesiewaczy mobilnych w naszych wypożyczalniach! Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymałe maszyny renomowanych marek, które pozwalają bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu budowlanego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno