Roboty ziemne Pablo

Usługi robót ziemnych minikoparką
i wozidłem budowlanym

Jedną z najważniejszych cech firmy PABLO jest nieustanny rozwój, dzięki czemu stale poszerzamy wachlarz oferowanych naszym Klientom usług sprzętowych. Należą do nich między innymi usługi minikoparką oraz wozidłem budowlanym. Zostały one wprowadzone do katalogu ofertowego w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy muszą wykonać prace w terenie, ale nie posiadają ani sprzętu, ani stosownych umiejętności.

Zlecenia z zakresu prac ziemnych realizujemy na terenie całej Małopolski. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy i instytucje, jak i osoby prywatne. Podejmujemy się wykonywania prac o różnym zakresie, każdorazowo pozostającym otwartymi na życzenia Klientów.

Aby zagwarantować Klientom zrealizowanie usługi na najwyższym poziomie, korzystamy jedynie z nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu specjalistycznego, którym są koparki gąsienicowe od 1,5 tony do 6 ton oraz wozidła od 1 tony do 10 ton. Maszyny te umożliwiają nam przeprowadzenie prac ziemnych niemal w każdych warunkach, a tym samym podjęcie się każdego zlecenia, nawet w trudno dostępnym terenie. Każdorazowo pozostajemy do dyspozycji Klienta i z chęcią udzielamy wyczerpujących informacji, jak również fachowych porad. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, między innymi dostosowujemy terminy realizacji prac do oczekiwań Klienta. Zadowolenie zleceniodawcy jest dla nas najważniejsze.

Niewątpliwym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zatrudnianie wykwalifikowanych fachowców, a więc osób, których wiedza i doświadczenie gwarantuje rzetelność i najwyższą jakość świadczonych usług, w tym także szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów, z którymi często można się spotkać w czasie prowadzenia robót ziemnych z zastosowaniem minikoparki oraz wozidła budowlanego.

Aby przybliżyć Państwu nasze usługi, poniżej prezentujemy przykładowy zakres prac, które wykonujemy.

Zakres usług wozidłem obejmuje:

  • załadunek i przewóz materiałów sypkich
  • przewóz materiałów w trudno dostępnych miejscach
  • rozwóz piasku, kruszywa, betonu, ziemi na terenie budowy
  • transport ziemi spod koparki

Roboty ziemne, jakie wykonujemy minikoparką, obejmują między innymi

  • wykopy pod fundamenty budynków i ogrodzeń
  • wykopy pod sieci elektryczne, gazowe i sanitarne
  • kształtowanie i niwelacje terenu
  • skarpowanie i plantowanie

Posiadane przez nas sprzęty pracują wydajnie i niezawodnie, w związku z czym gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz terminowość. Dzięki temu Klienci nie są narażani na opóźnienia oraz dodatkowe koszty.

Kolejna korzyść odnoszona przez naszych Klientów to oszczędność – oferujemy konkurencyjne, atrakcyjne ceny. Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem

880 957 251