130 zł/doba Cena netto
650 zł/tydzień Cena netto
2340 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Skoczki, ubijaki, zagęszczarki do gruntu - wynajem


Skoczek, ubijak do ziemi i zagęszczarka stopowa to różne określenia tej samej maszyny budowlanej – zagęszczarki wibracyjnej kompaktowych rozmiarów, stosowanej do zagęszczania niewielkich powierzchni gruntu. To właśnie ubijaki gruntu są wybierane przez ekipy zajmujące się układaniem rurociągów i kabli, usuwaniem awarii w sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych, kopaniem kanałów i rowów, wykopywaniem fundamentów. Zagęszczarka skoczek  należy też do podstawowego wyposażenia drogowców naprawiających asfalt lub budujących pobocze. Jeżeli trzeba zagęścić podłoże w trudnym, niesprzyjającym terenie, skoczek jest zawsze najlepszym wyborem.

Zagęszczarka ubijak za sprawą kompaktowych rozmiarów i stopy wibracyjnej o odpowiednio dopasowanej szerokości roboczej wyróżnia się bardzo dużą zwrotnością, dzięki czemu polecana jest szczególnie do stosowania w miejscach trudno dostępnych, a także wymagających dużej precyzji
- w deskowaniach, wąskich wykopach, przy studzienkach kanalizacyjnych, w pobliżu ścian itd.

Zagęszczarka stopowa, ubijak wynajem ze sprawdzonej wypożyczalni


Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas priorytetem, a tę mogą przynieść wyłącznie najlepsze na rynku ubijaki do ziemi. I takie właśnie znalazły się w naszej ofercie. Ich solidna konstrukcja i mocny, wytrzymały silnik umożliwiają długotrwałą, wydajną pracę i efektywne zagęszczenie gruntu. Współpracujemy wyłącznie z czołowymi producentami skoczków, takimi jak Wacker Neuson, Bomag czy Dynapac. Sygnowane przez nich maszyny to sprzęt najwyższej klasy, zaprojektowany zgodnie z zasadami ergonomii i funkcjonalności. Łatwa obsługa, odpowiednie wyważenie, znaczne ograniczenie drgań zespołu dłoń-ramię, regulowana wysokość i wbudowanie systemów zabezpieczających znacząco wpływają na zwiększenie komfortu pracy operatora.

Dostępne w naszej ofercie zagęszczarki skoczki z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania Klientów, także tych poszukujących ubijaka do celów półprofesjonalnych. Każdorazowo zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w doborze zagęszczarki o optymalnych do danej pracy parametrach technicznych.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno