60 zł/doba Cena netto
300 zł/tydzień Cena netto
1080 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
60 zł/doba Cena netto
300 zł/tydzień Cena netto
1080 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
155 zł/doba Cena netto
775 zł/tydzień Cena netto
2790 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wypożyczalnia spawarek i agregatów spawalniczych – wysoka jakość w dobrej cenie

Wypożyczalnia spawarek to idealne rozwiązanie, jeśli potrzeba coś okazyjnie zespawać. Decydując się na spawarkę, wynajem może być lepszym rozwiązaniem, niż zakup w takiej sytuacji. Dlaczego by więc nie pożyczyć spawarki? Wypożyczalnia sprzętu budowlanego działa przez cały tydzień, a także udostępnia różne urządzenia do spawania o wysokiej funkcjonalności. 

Wynajem niezawodnych spawarek i agregatów spawalniczych

Wypożyczalnia migomatów daje poczucie kontroli nad całym procesem spawania. Dostarczamy niezawodny sprzęt, który sprawdza się za każdym razem. Potrzebna jest spawarka inwerterowa? Wynajem to najczęściej nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale też oszczędność środków. Gdy już nie będzie potrzebna, wystarczy ją oddać, a zakup nowej byłby o wiele większym wydatkiem, niż skorzystanie z usług wypożyczalni spawarek. 

Oprócz spawarki przydałby się też agregat spawalniczy? Wynajem to również najlepsza opcja. Szczególnie dla kogoś, kto realizuje projekt ściśle określony ramami czasowymi. Wypożyczalnia migomatów i agregatów spawalniczych sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wypożyczalnia spawarki inwerterowej – sprawdzona marka, niezawodny i bezpieczny sprzęt dostępny od ręki

Spawarka inwerterowa – wynajem tego specjalistycznego sprzętu to dogodne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Korzystając z naszej oferty, można wybrać spawarkę inwerterową cenionego producenta, wyróżniającą się bezawaryjną pracą. Dodatkowym atutem jest szereg zabezpieczeń, które sprawiają, że użytkowanie spawarki inwerterowej jest w pełni komfortowe i bezpieczne. 

Potrzebne są inne spawarki? Wypożyczalnia maszyn i sprzętu budowlanego, którą prowadzimy, dostarcza bogaty asortyment spawarek. Decydując się na spawarkę, wynajem sprawia, że każdy znajdzie u nas taką, jaka najlepiej sprawdzi się w konkretnej sytuacji. U nas można wypożyczyć spawarkę praktycznie „od zaraz”. Dlatego wszelkie prace konstrukcyjne i wykończeniowe można zacząć jeszcze tego samego dnia, w którym skorzysta się z naszych usług w Krakowie, Bochni i Gierczycach. 

Wynajem spawarki i agregatu spawalniczego w dobrej cenie

Korzystając z usług wypożyczalni spawarek, nie trzeba wydawać więcej na potrzebny sprzęt, niż to konieczne. Nawet jeśli potrzebny jest również agregat spawalniczy, wynajem obydwu urządzeń jest ofertą bardziej opłacalną niż zakup najtańszego sprzętu dostępnego na rynku.

Wybierając wypożyczalnię migomatów i agregatów spawalniczych, można liczyć na najwyższą sprawność tych sprzętów. Są to urządzenia z najwyższej półki, jeśli chodzi o zakres funkcji i jakość. Każda spawarka dostępna w naszej wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach i każdy agregat jest na bieżąco monitorowany. Klient zawsze otrzymuje więc sprzęt, który sprosta jego wymaganiom i pozwalający szybko wykonać daną pracę.

 Wypożyczalnia spawarek w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni spawarek i agregatów spawalniczych! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadamy urządzenia sprawdzonych, renomowanych marek, które zapewnią bezawaryjną pracę przez okres wynajmu.

  

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno