80 zł/doba Cena netto
400 zł/tydzień Cena netto
1440 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
280 zł/doba Cena netto
1400 zł/tydzień Cena netto
5040 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
280 zł/doba Cena netto
1400 zł/tydzień Cena netto
5040 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Sprężarki powietrza wynajem


Sprężarki powietrza znajdują bardzo szerokie zastosowanie na budowie, przede wszystkim wykorzystywane są do zasilania maszyn o napędzie pneumatycznym. Spektrum zastosowania sprężarek jest jednak znacznie szersze, a to za sprawą ich uniwersalności i możliwości łatwego przystosowania do wielu prac. Sprężarki (kompresory) odpowiedzialne są za podawanie sprężonego powietrza do instalacji przemysłowych, pracują także w wielu warsztatach czy laboratoriach.

Kompresory powietrza wynajem na dogodnych warunkach


W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się kompresory powietrza wyróżniające się wysoką  efektywnością. Do dyspozycji Klientów oddajemy nowoczesne, profesjonalne maszyny, gotowe do długotrwałej, wydajnej i przy tym bezpiecznej pracy. Jesteśmy pewni, że każda sprężarka sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprężarki z wypożyczalni Pablo wyróżniają się optymalnymi parametrami użytkowymi, są łatwe w obsłudze i manewrowaniu oraz posiadają solidną i wytrzymałą konstrukcję.    

Sprężarki śrubowe wynajem z renomowanej wypożyczalni sprzętu budowlanego


Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na dostępne w naszej ofercie sprężarki śrubowe, które to w porównaniu ze sprężarkami tłokowymi pracują znacznie ciszej oraz generują mniejsze drgania, a ponadto są bardziej energooszczędne i stwarzają możliwość swobodnej regulacji parametrów pracy i tym samym dostarczania ilości sprężonego powietrza adekwatnej do bieżących potrzeb. Oferowane przez nas mobilne sprężarki śrubowe to trwałe i niezawodne maszyny dostosowane do pracy w trudnych warunkach. Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć także tradycyjnych kompresorów tłokowych. Dostępne w naszej ofercie maszyny zasilane są w różny sposób – mamy więc i kompresory elektryczne, i sprężarki spalinowe.

Współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku producentami, co daje nam pewność, że każdy Klient znajdzie model sprężarki odpowiedni do zaplanowanej przez niego pracy, niezależnie od tego, czy ma to być kompresor olejowy, czy też sprężarka bezolejowa. Pozostajemy do pełnej dyspozycji naszych Klientów i zawsze udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na ewentualne pytania.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno