35 zł/doba Cena netto
175 zł/tydzień Cena netto
630 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
40 zł/doba Cena netto
200 zł/tydzień Cena netto
720 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Szlifierki kątowe do stali i betonu – wygodny i bezpieczny wynajem

Mniejsze i większe prace remontowo-budowlane można zlecić profesjonalnej firmie lub wykonać je samodzielnie, ale oczywiście pod warunkiem, że dobrze radzimy sobie w takich sprawach i do tego posiadamy odpowiednie narzędzia. Jednym z nich jest między innymi szlifierka kątowa do stali, czyli najpopularniejsze elektronarzędzie ekip remontowych i budowlanych. Jeśli nie jesteś posiadaczem takiego urządzenia lub Twoja szlifierka ulegała awarii, a pilnie jej potrzebjesz, to możesz ją także od ręki wypożyczyć na dowolny czas.

Do czego służą szlifierki kątowe?

Są to specjalistyczne, ale i dość proste w obsłudze elektronarzędzia, które przede wszystkim służą do obrabiania i wykańczania różnych twardych powierzchni, które już wcześniej zostały obrobione innymi metodami. Co w takim razie najczęściej wykonuje się za pomocą szlifierki kątowej? - Z jej pomocą możemy przecinać pręty zbrojeniowe, blachy, elementy ceramiczne, betonowe, a także szlifować inne powierzchnie twarde, ale co istotne – szlifierki nie zapewniają bardzo wysokiej precyzji i obrobioną wstępnie przez szlifierkę powierzchnię, jeśli zajdzie taka potrzeba, można jeszcze precyzyjniej obrobić z pomocą innych urządzeń. Szlifierka kątowa do stali będzie także przydatna na przykład do oczyszczenia metalu z rdzy oraz wstępnego wygładzania różnych innych powierzchni, a nawet cięcia tworzyw sztucznych, jeśli posiada regulację obrotów.

Rodzaje szlifierek kątowych na wynajem

Tego rodzaju elektronarzędzia dostępne są w szerokim wyborze, dzięki czemu można dopasować je idealnie do swoich preferencji lub potrzeb konkretnej firmy. Przede wszystkim różnią się one mocą silnika, średnicą tarczy i innymi dodatkowymi funkcjami, ponadto, jeśli posiadają możliwość regulacji obrotów, to można zastosować je także do cięcia tworzyw sztucznych. Jeśli nie wiesz, jaka szlifierka do metalu czy betonu będzie dla Ciebie najlepsza, to warto poradzić się w tej kwestii eksperta w wypożyczalni sprzętu budowlanego.

Wygodny i prosty wynajem szlifierek kątowych

Wynajem szlifierek kątowych obejmuje szeroki wybór tego rodzaju elektronarzędzi, dzięki czemu można precyzyjnie dopasować je do swoich potrzeb. Usługa wynajmu kierowana jest zarówno do różnego rodzaju profesjonalnych firm, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie na przykład dokonać remontu. Jaka będzie najlepsza dla Ciebie szlifierka kątowa wypożyczalnia z chęcią również doradzi i pomoże dokonać najlepszego wyboru. Wszystkie przeznaczone na wynajem szlifierki to urządzenia od renomowanych producentów i regularnie serwisowane, dzięki czemu gwarantują wydajną i bezpieczną pracę.

Wypożyczalnia szlifierek kątowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni szlifierek kątowych ! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadamy urządzenia sprawdzonych, renomowanych marek, które zapewnią bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno