80 zł/doba Cena netto
400 zł/tydzień Cena netto
1440 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Ukośnica- doskonały sposób na precyzyjne cięcie 

Piła ukośnica jest elektronarzędziem służącym do cięcia różnych materiałów. Zamontowana na statywie tarcza jest elementem tnącym. Jest to rozwiązanie, które pozwala na wykonanie precyzyjnego cięcia. Pilarka ukośnica zapewnia także wiele możliwości cięcia w każdym kierunku, co jest niezwykle przydatne podczas obróbki przedmiotów, które charakteryzują się niestandardowym kształtem. Wśród dostępnego w tym dziale asortymentu, znajduje się ukośnica do drewna, a także ukośnica do metalu. Piła ukośnica z posuwem jest dobrym wyborem dla osób, które planują obróbkę elementów dłuższych niż jeden metr. Tego rodzaju prace wykona się dużo szybciej, a także bardziej precyzyjnie właśnie przy pomocy urządzenia z posuwem. 

Mamy w ofercie pilarki o różnej mocy. Uniwersalna ukośnica z posuwem charakteryzuje się dużą mocą silnika i znacznie podnosi komfort pracy. Jej dużym atutem jest przesuwna głowica, która przyczynia się do zwiększania zakresu pracy. Dostępna jest także ukośnica pilarka stołowa, będąca bardzo precyzyjnym urządzeniem, które swoje zastosowanie znajdzie przy każdych pracach wykończeniowych, a także w zakładach stolarskich.

Pilarka ukośnica - narzędzie dla profesjonalistów i pasjonatów na wynajem

Ukośnica w zależności od zastosowanej tarczy, jest doskonałym elektronarzędziem służącym do cięcia drewna, a także materiałów drewnopochodnych, miękkich metali, a także tworzyw sztucznych, które warto wynająć z wypożyczalni. Jest to urządzenie doskonale sprawdzające się podczas prac budowlanych, wykończeniowych, a także przy remontach. Z pomocą pilarki przytnie się między innymi różne deski, panele ścienne czy też panele podłogowe. Absolutnie nie może jej zabraknąć przy pracach w warsztatach stolarskich i ciesielskich. Jest ona także bardzo często wynajmowana przez ogrodników przy pracach sezonowych wokół domów. 

Pilarka ukośnica to świetny pomocnik do wykonania bardzo precyzyjnego cięcia. Wynajmując pilarkę można pracować z elementami o różnych, a także bardzo nietypowych kształtach. Jest to urządzenie doskonale sprawdzające się przy obróbce nico dłuższych przedmiotów. Ukośnica bez posuwu to urządzenie wyposażone w wiele przydatnych funkcji, a także wygodny uchwyt. Sprawia to, że praca staje się bardzo komfortowa, a jakość obróbki znacznie lepsza. Do niezwykle dokładnego cięcia, a także bezpieczeństwa pracy, warto wynająć jednak pilarkę ukośną z posuwem. 

Wynajem ukośnicy z wypożyczalni sprzętu budowlanego to świetny pomysł dla każdego potrzebującego tego narzędzia

Ukośnica jest urządzeniem przeznaczonym do cięcia pod danym kątem. Jest ona niezbędna do prac przydomowych, a także w profesjonalnych warsztatach. Nie zawsze jednak ukośnica będzie przydatna często, dlatego jej zakup okazuje się być mało opłacalny. Z pomocą przychodzi więc wynajem piły ukośnicy. Piły ukosowe służą do cięcia metalu, drewna i innych. Ważną kwestią jest zamontowanie odpowiedniego osprzętu do pilarki, jakim są tarcze tnące, a także ustawienie odpowiednich parametrów narzędzia. Jak sama nazwa wskazuje, piły ukośnice umożliwiają niezwykle dokładne cięcie pod każdym kątem. Nie zastanawiaj się, tylko od razu postaw na wynajem ukośnicy. Wybierz dogodny dla siebie okres wynajmu, może być to doba, tydzień (5x doba) lub miesiąc (18x doba). 

Wypożyczalnia pilarek ukośnic w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni pilarek ukośnic! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno