33 zł/doba Cena netto
165 zł/tydzień Cena netto
594 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Walec do trawy - sposób na piękny trawnik

Piękny i bardzo zadbany trawnik to ozdoba każdej posesji, a także wizytówka właściciela. Jednak utrzymanie trawnika w idealnym stanie wymaga systematycznej pracy i wiele działania. Walec do trawnika jest jednym z tych urządzeń, które służą pomocą w pielęgnacji posesji przed domem. To właśnie dzięki niemu trawnik wokół domu będzie prezentował się idealnie, a także bardzo zdrowo. Odpowiednia pielęgnacja trawnika pozwala na utrzymanie idealnej murawy, która swoim wyglądem będzie zachwycać każdą odwiedzającą nas osobę. 

Gęsta, zdrowa i intensywnie zielona trawa jest bardzo ważnym elementem każdego ogrodu, dlatego szczególnie warto poświęcić jej nieco więcej uwagi i nauczyć się, w jaki sposób odpowiednio o nią zadbać, by mogła ona cieszyć oko pięknym wyglądem wokół posesji. Walec ogrodowy idealnie sprawdza się to tego typu zabiegów. Przy jego pomocy można wyrównać teren, na którym została ułożona trawa w rolkach. 

Walec ogrodowy - niezbędny do pielęgnacji każdego ogrodu 

Nasza wypożyczalnia posiada walec do trawy w uniwersalnym i podstawowym modelu, dzięki czemu pasuje on do większości prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Po napełnieniu go wodą osiągnie on odpowiednią wagę, do tego, by w sposób efektowny ubijać i wyrównywać ziemię. Jednocześnie jest on bardzo zwrotny, co sprawia, że wygodnie się go prowadzi. Walec do trawy umożliwia murawie szybkie zakorzenienie się i cudowny, naturalny, zdrowy wygląd. Jest on niezwykle przydatny do sprawnego zasiania murawy czy wyrównania terenu. Wpływa on także na odpowiednie rozmieszczenie ziaren, które przy jego pomocy zakiełkują w błyskawicznym tempie. 

Walec do trawy na wynajem - wykorzystaj jego szerokie zastosowanie

Walec do trawy na wynajem to urządzenie, które posiada wiele zastosowań. Pozwala ono przede wszystkim na zlikwidowanie pojawiających się nierówności, a także wszelkich ubytków w murawie. Jest on niezastąpiony zwłaszcza wtedy, kiedy na działce pojawią się krety lub zadomowią inne szkodniki. Wałowanie trawnika umożliwia ujednolicenie jego powierzchni, a także zlikwidowanie wszelkich wybrzuszeń. Po zabiegu przy użyciu walca do trawy, od razu widać efekty. Uwydatniają się także miejsca, które wymagają nawożenia lub ponownego wysiewu trawy. 

Walec do trawy na wynajem jest niezwykle przydatny zwłaszcza wtedy, kiedy zakupi się trawę w płatach. Jej wałowanie przyczyni się do przyspieszenia jej ukorzenienia. Walec ogrodowy pozwala także na wyrównanie gleby przed pierwszym bądź ponownym wysiewem trawy. Po zasianiu trawy można ponownie użyć walca, po to, by lepiej rozłożyć nasiona w glebie i przyspieszyć ich kiełkowanie oraz zakorzenianie. 

Jak często używa się walca do trawy i dlaczego warto postawić na wynajem walca do trawnika?

Wałowanie trawnika powinno się wykonać co najmniej raz do roku, a najlepszym czasem na tą czynność, jest okres wiosenny, kiedy to korzenie trawy zaczynają dopiero wzrastać. Warto pamiętać o tym, by pracę wykonać na nieco wilgotnym trawniku. Z uwagi na to, że walca do trawy nie ma potrzeby używać bardzo często, to jego zakup może okazać się nieopłacalny, wtedy na pomoc przychodzi wynajem walca do trawnika. Można wybrać dogodny dla siebie czas wynajmu. Oferujemy wynajem na dobę, tydzień (5x doba), a także na miesiąc (18x dobra).

Wypożyczalnia walca do trawy w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania walca do trawy w naszych wypożyczalniach! Oddziały w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadają na stanie maszyny wytrzymałych i renomowanych marek. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się stresować, że sprzęt nie wytrzyma trudów wykonywanych prac i spowolni pracę. Maszyny są niezawodne i zapewniają bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno