50 zł/doba Cena netto
250 zł/tydzień Cena netto
900 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wibratory do betonu wynajem


Wibratory do betonu są urządzeniami stosowanymi w celu poprawy jakości mieszanki betonowej. Wibratory generują drgania o określonej częstotliwości, które usuwają niechciane pęcherzyki powietrza, mogące doprowadzić do nadmiernej porowatości betonu i obniżające jego zdolności penetracyjne. Wibrowanie prowadzi do zwiększenia gęstości mieszanki betonowej, która ponadto osiąga pożądaną spoistość i jednorodność. Proces wibrowania musi zostać przeprowadzony umiejętnie, ponieważ niedostosowanie częstotliwości drgań obniża wytrzymałość betonu i pogarsza jego strukturę, a niewprawne, pośpieszne wibrowanie z zastosowaniem nieodpowiednich częstotliwości może doprowadzić do rozwarstwienia mieszanki.

Wibrator do betonu pogrążalny czyli wgłębny wynajem z wypożyczalni sprzętu budowlanego


Wibratory można podzielić na wgłębne, powierzchniowe i przyczepne.

Wibrator do betonu wgłębny (pogrążalny) posiada długi, elastyczny przewód zakończony buławą wibracyjną, którą zanurza się w mieszance betonowej. Jest to zwykle lekkie, przenośne urządzenie stosowane do wibrowania świeżych powierzchni, na przykład po wylaniu szalunków, a także w miejscach trudno dostępnych.

Wibrator do betonu powierzchniowy, zgodnie z nazwą, działa na powierzchni. Urządzenie to ma większe gabaryty, a proces wibrowania odbywa się z wykorzystaniem stalowej płyty wprawianej w drgania przez silnik. Wibratory powierzchniowe wykorzystywane są zwykle do wibrowania dużych, płytkich powierzchni betonowych.

Wibrator do betonu przyczepny stosowany jest głównie przy szalunkach i przy wykonywaniu elementów z betonu, np. płyt. Zbudowany jest on zazwyczaj z listew wibracyjnych z układem wibracyjnym w postaci tzw. stołu.

Ponadto wibratory wgłębne można podzielić na podstawie stosowanego napędu. Wymienić tutaj można wibrator do betonu mechaniczny, wibrator do betonu pneumatyczny oraz wibrator do betonu wysokiej częstotliwości.

Serdecznie polecamy wynajem wibratorów do betonu w naszej wypożyczalni, gwarantując jednocześnie pomoc w wyborze modelu adekwatnego do potrzeb naszych Klientów. Oferujemy wyłącznie maszyny najwyższej jakości, trwałe, wytrzymałe i niezawodne.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno