Pablo to nie tylko wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych.
Jednym z elementów naszej działalności to diamentowe wiercenie przegród i powierzchni, m.in.:

beton| asfalt| żelbet| cegła

Wiercenie Pablo
BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA
W PROMIENIU 30 KM OD ODDZIAŁÓW WYPOŻYCZALNI

Zdając sobie sprawę, że prowadzenie robót budowlanych niejednokrotnie wiąże się z koniecznością wykonania otworów w przegrodach i powierzchniach, zdecydowaliśmy się wprowadzić taką właśnie usługę do naszego katalogu.

Doskonale wiemy o tym, że naszym Klientom zależy przede wszystkim na terminowości i najwyższym standardzie usługi, dlatego też postanowiliśmy zastosować nowoczesną, zaawansowaną technikę diamentową (bezudarową). Przemawia za nią wiele zalet, wśród których wymienić należy głównie wysoką precyzję, obniżony poziom tak hałasu, jak zapylenia, a także brak wibracji i wstrząsów (mogących naruszyć statykę obiektu i spowodować groźne uszkodzenia konstrukcyjne) oraz możliwość estetycznego wykończenia powierzchni i uzyskanie gładkiego otworu.

Jednocześnie do prowadzenia wiercenia diamentowego potrzebna jest wysoka precyzja, doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, dlatego też zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników oraz korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu marki TYROLIT. Pragniemy nadmienić, że jesteśmy dealerem tejże marki na terenie Małopolski.

Dzięki tym nowoczesnym wiertnicom jesteśmy w stanie wykonać otwory w szerokim zakresie średnic: od 20 do 500 mm, ponadto wiercimy na dowolną głębokość (w przypadku przegrody budowlanej). Prowadzimy wiercenie w każdym betonie, także zbrojonym, niezależnie od jego wieku, grubości oraz stanu, jednak zachowując ostrożność, nieustannie kontrolując stan techniczny obiektu i dbając o zapewnienie bezpieczeństwa. Równocześnie gwarantujemy krótki czas realizacji usługi, rzetelność i pełen profesjonalizm. Satysfakcja Klienta jest dla nas absolutnym priorytetem.

Wykonujemy wiercenia otworów o różnym przeznaczeniu: na potrzeby instalacji elektrycznych, sanitarnych, grzewczych i innych, otwory technologiczne i inne, w zależności od potrzeb Klienta.

Wiercenie diamentowe (rdzeniowe) wykonujemy bezpyłowo (na mokro lub na sucho z odprowadzaniem pyłu). Wiertnica diamentowa zasilana jest prądem jednofazowym z sieci elektrycznej u Klienta lub z posiadanych przez nas agregatów prądotwórczych. We własnym zakresie możemy także wykonać doprowadzenie wody do urządzenia.

Mamy przyjemność zaoferować nasze usługi Klientom wszelkiego typu – osobom prywatnym, mniejszym i większym przedsiębiorstwom, instytucjom itd. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego.

Poniżej prezentujemy uśredniony cennik usług wiercenia otworów w betonie techniką diamentową. Na koszt usługi wpływ ma rodzaj materiału, w którym wiercimy, zagęszczenie zbrojenia oraz ilość otworów, więc ostateczna cena może być niższa lub wyższa.

W celu otrzymania wyceny, jak również uzyskania odpowiedzi na ewentualne pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą technicznym.

Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym

880 957 251

wiercenie@wsbpablo.pl

Cennik wiercenia otworów do długości 450 mm
Średnica otworu (mm) Cena zł netto za 1 cm głębokości
do 50 2,50 zł
50 - 95 2,90 zł
100 – 142 3,30 zł
150 – 190 3,90 zł
200 4,30 zł
250 4,50 zł
300 5,80 zł
350 7,00 zł
400 11,00 zł
450 13,00 zł
500 17,00 zł

Kwota minimalna za jeden otwór to 100 zł netto.