120 zł/doba Cena netto
600 zł/tydzień Cena netto
2160 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
160 zł/doba Cena netto
800 zł/tydzień Cena netto
2880 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wiertnice do betonu wynajem

Potrzebne są przewierty w podłożach o dużej grubości lub gęstości? Warto zdecydować się na wiertnice do betonu, które poradzą sobie nawet w trudnych warunkach pracy. Dobrą opcją jest wiertnica diamentowa – wynajem takiego urządzenia gwarantuje stabilną i precyzyjną pracę podczas wykonywania przewiertu. 

Wiertnica do betonu wypożyczalnia – dla kogo? 

Wiertnica do betonu, wypożyczalnia to oferta, która może zainteresować wiele osób. Szczególnie fachowców, którzy chcieliby wykonać swoją pracę jak najlepiej, korzystając z urządzenia renomowanej firmy. Wynajem tego sprzętu pozwala czuć się pewnie w miejscu pracy, niezależnie od tego, jakie realizuje się zlecenie, czy projekt. 

Najczęściej z wynajmu wiertnic do betonu korzystają tacy specjaliści jak: budowlańcy, osoby zajmujące się remontem, majsterkowicze, czy monterzy. Ktoś inny chciałby skorzystać z wiertnicy do betonu? Wynajem tego urządzenia również będzie dla niego atrakcyjną opcją. Może w ten sposób użytkować wiertnicę wysokiej jakości, dokładnie wtedy, kiedy jej potrzebuje, ponosząc minimalne koszty pod tym względem.

Wiertnica do betonu – zastosowanie

Wiertnica do betonu wynajem – z tej opcji warto skorzystać, jeśli w planach jest wykonanie przewiertów w takich materiałach, jak:

• marmur,
• granit,
• gres,
• beton,
• materiały ogniotrwałe. 

Ponadto warto wziąć pod uwagę ten sprzęt, gdy trzeba wykonać otwór w: stropie, ścianie, zbrojeniach, posadzce, czy elewacji. 

Wiertnica diamentowa wynajem – kiedy się sprawdzi?

Wynajem wiertnicy diamentowej to dobry pomysł, kiedy rozważa się wykonanie przewierceń metodą na sucho lub na mokro. Poza tym jest to dobre rozwiązanie, jeżeli ktoś chciałby mieć pewność, że wiertnica będzie na tyle solidna i wytrzymała, by działać bez zarzutu nawet podczas intensywnej eksploatacji. 

Wiertnica diamentowa wypożyczalnia – jaką wybrać?

W ofercie wypożyczalni jest wiele wiertnic. Jako że z reguły wiertnica diamentowa jest wysokiej klasy, warto zwrócić uwagę na jej konstrukcję. Nie powinno zabraknąć rozwiązań, które chronią przed uszkodzeniem, np. w wyniku przeciążenia. 

Wiertnica diamentowa wypożyczalnia – jeżeli poszukuje się dość uniwersalnego sprzętu tego typu, najlepiej wybrać tę wiertnicę, która sprawdzi się w każdych warunkach. Można mieć co do tego pewność, jeśli wiertnica jest wyposażona w silnik o odpowiedniej mocy.

Wiertnice do betonu – dlaczego warto wynająć? 

Przy rozważaniu wynajmu wiertnicy diamentowej do betonu warto wziąć pod uwagę wiertnice marki Tyrolit, np.: Tyrolit DME19PP, Tyrolit DME20, czy Tyrolit DME 20 PU. Wybierając wypożyczenie wiertnicy, nie trzeba martwić się o jakość urządzeń, a także ponosić dużych kosztów, z jakimi wiązałby się zakup profesjonalnej wiertnicy. A pracownicy wypożyczalni pomogą w każdej kwestii z tym związanej. 

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno