90 zł/doba Cena netto
450 zł/tydzień Cena netto
1620 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
180 zł/doba Cena netto
900 zł/tydzień Cena netto
3240 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wiertnice glebowe wynajem

Wiertnice glebowe to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu – są używane nie tylko na budowie, ale też podczas prowadzenia prac w ogrodnictwie i leśnictwie. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać pionowe odwierty w gruncie (na przykład pod słupy ogrodzeniowe lub inne), poprowadzić przewody czy prowadzić nasadzenia (na plantacjach, działkach, w szkółkach itd.). Są pomocne także w przypadku konieczności poboru próbek gleby.

Wiertnice, zwane także świdrami glebowymi lub dołownikami, sprawdzają się zwłaszcza podczas prac w trudnym gruncie (zbitym, gliniastym), gdzie ręczne kopanie byłoby zdecydowanie bardziej czasochłonne i przy tym męczące, a często też mało efektywne. Ponadto z pomocą wiertnic można wykopać otwory o dużej głębokości, a przy tym regularnym kształcie i średnicy.

Świdry glebowe wynajem na dogodnych i elastycznych warunkach


Dostępne w naszej ofercie świdry glebowe to niezwykle solidne maszyny o dużej mocy, które bez przeszkód pracują także w bardzo wymagających warunkach. Są to urządzenia wykonane z najlepszych jakościowo materiałów o dużej trwałości i podwyższonej wytrzymałości na znaczne obciążenia. Wiercenie otworów przebiega szybko i płynnie, a wiertła wykonane z wysokiej klasy stopów doskonale radzą sobie z korzeniami czy innymi przeszkodami. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, w ofercie obok świdrów jednoosobowych zasilanych silnikami spalinowymi znalazły się wiertnice dwuosobowe z napędem hydraulicznym, które to zaprojektowane zostały z myślą o konieczności wykonania wierceń w szczególnie ciężkim podłożu.

Wszystkie oferowane przez nas wiertnice glebowe umożliwiają wygodną, bezpieczną pracę za sprawą m.in. ergonomicznych uchwytów, łatwego sterowania i wbudowanych systemów zabezpieczających. Są to maszyny proste w obsłudze, a przy tym poręczne i łatwo sterowalne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane wynajmem wiertnicy glebowej, czy to do celów prywatnych, czy profesjonalnych. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w wyborze konkretnej wiertnicy, jak i średnicy świdra adekwatnej do zaplanowanych prac.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno