Wynajem osuszaczy powietrza

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Pablo nie tylko oferuje Państwu usługi skutecznego i szybkiego osuszania pomieszczeń, ale także dajemy możliwość wynajęcia osuszacza powietrza budowlanego czy przemysłowego i wykonania operacji osuszenia budynku na własną rękę. Z naszej praktyki i doświadczenia wynika bowiem, że często nasi Klienci, na podstawie własnej wiedzy oraz udzielonych przez nas wskazówek, są w stanie samodzielnie przeprowadzić proces osuszenia murów. Chcemy w tym miejscu podkreślić, że pozostajemy w pełnej dyspozycyjności i każdorazowo wyczerpująco odpowiadamy na wszelkie pytania. Nasi Klienci mogą liczyć na darmowe, fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego w danej sytuacji osuszacza przemysłowego, jak i optymalnej metody osuszania. Udzielamy także porad co do doboru parametrów pracy wybranego osuszacza.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Przez klientów biznesowych rozumiemy także firmy budowlane, które potrzebują np. wydajniejszego niż posiadany osuszacza powietrza. Wynajem jest wówczas optymalnym rozwiązaniem.

W naszym parku maszynowym znajdują się wyłącznie urządzenia renomowanych producentów, dlatego wynajem osuszaczy w firmie Pablo to zawsze doskonała decyzja. Każdy osuszacz powietrza, który możemy Państwu zaproponować, odznacza się najwyższą jakością, wydajnością i skutecznością pracy, a jednocześnie niewysokim poborem mocy, dlatego też znakomitym efektom osuszania towarzyszą wymierne oszczędności.

Wynajem osuszaczy przemysłowych

Kiedy pojawia się konieczność osuszenia budynku lub obiektu o dużej kubaturze, najlepszym rozwiązaniem będzie osuszacz powietrza przemysłowy. Dysponujemy zróżnicowanymi urządzeniami tego typu, toteż bez problemu możemy wskazać Państwu osuszacz przemysłowy do budynku wielkopowierzchniowego, ale także mniejszych sklepów czy biur, a nawet parkingów podziemnych, gdzie bardzo często dochodzi do zalania wodami opadowymi lub roztopowymi. Nasze osuszacze doskonale pracują także w budynkach użyteczności publicznej.

uslugi_osuszanie_budynkow

Wynajem osuszaczy budowlanych

Zalana piwnica, zawilgocone ściany, woda zbierająca się w garażu? Z każdym z tych problemów świetnie poradzi sobie każdy z oferowanych przez nas osuszaczy budowlanych, przeznaczonych do stosowania w domach jedno- i wielorodzinnych, w tym także w pojedynczych pomieszczeniach. Jeżeli chodzi o cenę wynajmu osuszaczy, uzależniona jest ona od tego, jaki sprzęt zostanie wybrany i jaki będzie czas wynajmu. Gwarantujemy, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna na tle konkurencji. Pragniemy zaznaczyć, że asortyment obejmuje także turbowentylatory, które wyraźnie poprawiają cyrkulację powietrza w osuszanym pomieszczeniu, zwiększając tym samym wydajność osuszacza i skracając proces osuszania.

Sprawdź jakie mamy do wynajęcia osuszacze budowlane i przemysłowe