Wynajem osuszaczy powietrza Bochnia

Jeżeli zależy Państwu na wynajmie osuszaczy, które naprawdę szybko i skutecznie rozwiążą problem zawilgocenia murów, serdecznie polecamy naszą ofertę. Przemawia za nią przede wszystkim to, że dysponujemy nowoczesnymi osuszaczami budowlanymi i przemysłowymi, wyróżniającymi się na rynku tego rodzaju maszyn. Każdy nasz osuszacz powietrza cechuje wysoka wydajność, a także kompaktowe rozmiary. Dzięki temu, że osuszacze wyposażone są w boczne kółka, można je łatwo transportować z miejsca na miejsce (np. do kolejnego pomieszczenia). Jako oficjalny dystrybutor marek REMKO i MASTER z dumą możemy oddać w Państwa ręce sprzęt o doskonałych parametrach pracy, cieszący się zasłużoną znakomitą opinią wśród użytkowników w Bochni i w innych naszych oddziałach.

Problem zalania może dotyczyć każdej nieruchomości, a więc potrzeby naszych Klientów mogą być bardzo różne. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, oferujemy wynajem osuszaczy o zróżnicowanej specyfikacji, które można podzielić na budowlane i przemysłowe. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jaki osuszacz wybrać, a także jaka metoda osuszania będzie w danym przypadku najlepsza, polecamy skontaktować się z naszymi doradcami w Bochni, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także pomogą wybrać najkorzystniejszą opcję.

Wynajem osuszaczy przemysłowych

Wybór osuszacza jest ściśle powiązany z rozmiarami pomieszczeń, które ucierpiały na skutek zalania. Kiedy osuszyć trzeba magazyn, hale i inne obiekty przemysłowe, centra handlowe, przychodnie, szpitale czy szkoły, zdecydować się należy na wynajem osuszaczy przemysłowych. Tylko one są w stanie szybko i skutecznie usunąć wilgoć z obiektów o dużej kubaturze. Aby wspomóc cyrkulację powietrza, warto wynająć też termowentylator, dzięki któremu proces osuszania będzie przebiegał znacznie szybciej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dla Państwa wygody (i oszczędności) proponujemy wynajem zestawu obejmującego osuszacz oraz termowentylator.

osuszacz_powietrza_nabudowie

Wynajem osuszaczy budowlanych

Natomiast dla użytkowników, którzy zmagają się z zalaniem domu jednorodzinnego lub mieszkania, a także z pracami budowlanymi wymagającymi szybkiego wyschnięcia ścian lub podłóg przygotowaliśmy szeroki asortyment osuszaczy budowlanych. Nie mają one aż takiej wydajności jak przemysłowe, bo i nie jest ona wymagana. Jednocześnie urządzenia te zużywają znacznie mniej mocy. Zdecydowanie nie warto czekać biernie na to, aż ściany i podłogi same wyschną. Owszem, wilgoć zniknie z warstw powierzchniowych, ale utrzymywać się będzie w głębi przegród, co prędzej czy później przyniesie przykre konsekwencje, trudne do usunięcia i generujące koszty większe niż wynajem osuszaczy. Bochnia to tylko jedno z miast, gdzie oferujemy nasze usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź jakie mamy do wynajęcia osuszacze budowlane i przemysłowe