Wynajem osuszaczy powietrza Kraków

Nie ulega wątpliwości, że zalanie mieszkania czy domu jest bardzo dużym problemem, który trzeba jak najszybciej rozwiązać. Na skutek zalania pogarsza się stan techniczny budynku i zniszczeniu mogą ulec znajdujące się w nim sprzęty. Nadmierna wilgotność powietrza jest niekorzystna dla zdrowia ludzi. Im dłużej pomieszczenie pozostaje zawilgocone, tym konsekwencje będą poważniejsze i trudniejsze do odwrócenia.

Z tego też powodu bardzo często dostajemy od naszych Klientów pytania w rodzaju: jak długo będzie musiał pracować osuszacz budowlany, bym mógł z powrotem korzystać z mojej nieruchomości? Czas osuszania jest ważny zwłaszcza w przypadku wynajmu osuszaczy, kiedy to Klient uiszcza opłatę za określony czas użytkowania. Niestety, rzadko kiedy jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na takie pytania podczas wstępnej rozmowy. Musimy najpierw poznać więcej szczegółów, gdyż na proces osuszania wpływa szereg czynników, a więc:

- obszar zalania

- poziom zawilgocenia

- kategoria zalania i kategoria wody (brudna, czysta)

- technologia wykonania budynku (cegła, pustak, drewno itd.)

- technologia osuszania (osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne i in.)

Ważna jest także ekspozycja pomieszczeń – te od strony południowej są silniej nagrzewane przez słońce, co wspomaga proces osuszania. 

Wynajem osuszaczy przemysłowych

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi, jaką jest wynajem osuszaczy Kraków. Oferujemy między innymi wysokiej klasy osuszacze powietrza przemysłowe, niezastąpione w przypadku zalania hal, magazynów, budynków instytucjonalnych, placówek edukacyjnych. W takich sytuacjach niemal zawsze Klient stoi w obliczu konieczności osuszenia obiektów o dużej kubaturze, z czym poradzi sobie tylko wydajny osuszacz przemysłowy, który dodatkowo może być wspomagany przez termowentylator o dużej mocy. Im lepsza będzie cyrkulacja powietrza, tym szybciej zakończy się proces osuszania.

trzy_osuszacze_budowlane1_re480

Wynajem osuszaczy budowlanych

Z kolei w sytuacji, gdy zalaniu ulegnie dom jednorodzinny lub mieszkanie, zaproponujemy naszemu Klientowi jeden z profesjonalnych osuszaczy budowlanych. Jednocześnie udzielimy wielu cennych porad i wskazówek, mając na uwadze fakt, że bardzo często mamy do czynienia z Klientami, którzy pierwszy raz korzystać będą z osuszacza powietrza, wynajem którego poprzedzony musi zostać oceną zaistniałego problemu, z czym nie każdy amator jest w stanie sobie poradzić. Tym samym pomagamy Klientom w uniknięciu zbędnych kosztów, np. poprzez wskazanie, w jakich warunkach dany osuszacz powietrza budowlany będzie optymalnie pracował (temperatura powietrza, pomieszczenie zamknięte/otwarte, grubość przegród itp.). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Sprawdź jakie mamy do wynajęcia osuszacze budowlane i przemysłowe