30 zł/doba Cena netto
150 zł/tydzień Cena netto
540 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wyrzynarka - coś dla każdego majsterkowicza

Wyrzynarka jest znakomitym elektronarzędziem dla każdej osoby lubiącej wycinać nowe przedmioty czy to z drewna, metalu, stali. Często okazuje się, że przy niektórych pracach domowych niezbędna jest wyrzynarka do drewna, wyrzynarka do metalu lub wyrzynarka do stali. Jest to urządzenie mechaniczne, które zasilane jest prądem elektrycznym. Silnik wyrzynarki odpowiada za jej poruszanie się w osi pionowej i do przodu. Pozwala to na cięcie różnych materiałów. 

Wyrzynarka do drewna i nie tylko - zalety

Wyrzynarka należy do bardzo poręcznych i wysoce przydatnych urządzeń. Służy ona do przycinania różnych materiałów, np. drewna, i wycinania z nich elementów. Urządzenie to charakteryzuje się dużą precyzją działania. Jej używanie jest bardzo wygodne dla użytkownika. Dużą zaletą wyrzynarki jest możliwość szybkiego i łatwego uzyskania zaokrąglonych kształtów, a także otworów o obłych krawędziach. Dla osób, które uwielbiają majsterkowanie, wyrzynarka jest podstawowym elementem wyposażenia domowego warsztatu. 

Wyrzynarka do drewna jest niezwykle przydatna podczas budowy nowych mebli, a także dużych konstrukcji, jak np. budy dla psa. Może ona także posłużyć do wycinania szkieletu, który ma finalnie stać się domkiem dla ptaków, a także do wycinania puzzli dla dzieci czy figurek. Wyrzynarka do paneli jest narzędziem niezbędnym podczas wszelkich remontów. Jeśli planuje się wyłożenie powierzchni domu czy mieszkania panelami lub naturalnymi deskami drewnianymi, to jest ona świetnym urządzeniem, przy pomocy którego nada się im odpowiedniego kształtu i dotnie je na wymiar. Wyrzynarkę można także wykorzystać do cięcia płyt gipsowo-kartonowych, a także styropianu. Sprawia to, że jest ona doskonałym pomocnikiem także przy kładzeniu izolacji termicznej. 

Wyrzynarka - czym się charakteryzuje to niezastąpione elektronarzędzie?

Wyrzynarka do drewna, i nie tylko, jest elektronarzędziem, które obsługuje się ręcznie. Posiada ona ruchome ostrze, za pomocą które przecina dany materiał budowlany. Wyrzynarki charakteryzują się tym, że umożliwiają one cięcie także po liniach krzywych. Jest to ich dużym atutem, ponieważ dzięki temu przy ich pomocy można wykonać cięcia o najróżniejszych kształtach, a także można robić docinki korekcyjne podczas samego montażu. Wyrzynarki to urządzenia, które najczęściej mają taki kształt, by możliwe było cięcie jedną ręką. 

Wynajem wyrzynarki do drewna - doskonałe rozwiązanie

Często jednak okazuje się, że wyrzynarka jest potrzebna jedynie na przysłowiową ,,sekundę” np. podczas trwających w mieszkaniu czy domu remontów. Wtedy wynajem wyrzynarki jest lepszym rozwiązaniem niż zakup tego elektronarzędzia. Nie warto jest inwestować w sprzęt, którego użyje się tylko jednorazowo lub kilka razy. Zakup takiej wyrzynarki wiąże się ze sporym wydatkiem. Wtedy z pomocą przychodzi wyrzynarka z wypożyczalni. Dzięki temu rozwiązaniu wypożyczy się ten profesjonalny sprzęt na tak długo, jak tylko to konieczne, co na pewno będzie mniejszym wydatkiem od zakupu tego elektronarzędzia. Można wynająć ją na dobę, tydzień (5x doba), a także na miesiąc (18x doba). 

Wypożyczalnia wyrzynarek w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do wynajmowania wyrzynarki w naszych wypożyczalniach! Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymałe maszyny renomowanych marek, które pozwalają bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu budowlanego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt


Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno