255 zł/doba Cena netto
1275 zł/tydzień Cena netto
4590 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
270 zł/doba Cena netto
1350 zł/tydzień Cena netto
4860 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Zacieraczki do betonu wynajem

Zacieraczki do betonu to maszyny niezastąpione w procesie zacierania i wygładzania świeżych powierzchni z masy betonowej. Wykorzystywane są także do wcierania substancji utwardzających.
Zastosowanie zacieraczek znacząco przyspiesza prace wykończeniowe wymagające gładkiej posadzki pozbawionej wszelkich niedoskonałości.

Zacieranie betonu za pomocą zacieraczek jest znacznie szybsze i skuteczniejsze w porównaniu z zacieraniem ręcznym, wyraźnie zauważalna jest także poprawa jakości wykończeń podłogowych. Warto w tym miejscu przypomnieć, że równomierne wygładzenie powierzchni betonowej i usunięcie ewentualnych zagłębień, górek itd. jest podstawą zabezpieczenia się przed pękaniem betonu i koniecznością nanoszenia poprawek.

Zacieraczki do betonu elektryczne i spalinowe do wynajęcia w naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego


Znajdujące się w naszej ofercie zacieraczki do betonu perfekcyjnie usuwają wszelkie niedoskonałości i ślady, pozostawiając idealnie gładką i równą powierzchnię. Szczególnie dobrze sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach, takich jak na przykład złączenia ze ścianą, gdzie precyzja jest szczególnie pożądana.

W asortymencie wypożyczalni Pablo znajdują się zacieraczki do betonu elektryczne oraz zacieraczki do betonu spalinowe, ponieważ pod uwagę bierzemy różne potrzeby naszych Klientów. Dysponujemy zacieraczkami odpowiednimi do zastosowania w budownictwie mieszkalnym oraz przemysłowym. Każda maszyna pochodzi od sprawdzonego, zaufanego producenta (jak Kreber czy Wacker). Oferowane zacieraczki wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością oraz są proste w obsłudze i łatwo sterowalne. Dzięki solidnej konstrukcji i trwałym podzespołom maszyny te rzadko się psują. Zastosowano w nich rozwiązania wyraźnie poprawiające komfort pracy (np. dostosowanie do wzrostu operatora, optymalizacja wyważenia, redukowanie sił poprzecznych wytwarzanych przez maszynę i powodujących zmęczenie operatora), jak i bezpieczeństwo (różne wyłączniki i systemy zabezpieczające, np. wyłączanie silnika przy zbyt niskim poziomie oleju w zagęszczarkach spalinowych). Co ważne, za pomocą pokrętła można regulować wysokość położenia łopatek, co czyni zacieraczkę maszyną funkcjonalną i uniwersalną.

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno