100 zł/doba Cena netto
500 zł/tydzień Cena netto
1800 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
41 zł/doba Cena netto
205 zł/tydzień Cena netto
738 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Zgrzewarka i zaciskarka do rur- niezbędne profesjonale urządzenia

Zgrzewarka do rur jest urządzeniem, które do pracy wykorzystuje technologię zgrzewania. Celem jej zastosowania jest wykonanie połączenia między dwiema częściami wykonanymi z tego samego materiału, które wykazują właściwości termoplastyczne. Zgrzewarka do kształtek ma wykonać trwałe połączenie, które będzie gwarancją bezpieczeństwa na lata. Polimery termoplastycznie charakteryzują się tym, że pod wpływem odpowiednio wysokiej temperatury przechodzą one do stanu stałego. Stanem tym jest właśnie stan plastyczny, dzięki któremu można tworzyć dowolne formy. Po nadaniu odpowiedniej, docelowej formy, ich nowy kształt utrzyma się i stwardnieje po schłodzeniu. 

Zgrzewarka do rur - kiedy można ją wykorzystać?

Zgrzewarka do rur jest narzędziem niezbędnym podczas budowy domu, a także w trakcie jego generalnego remontu. Zgrzewarka do rur przyda się za każdym razem, kiedy dopracowuje się instalację sanitarną, czy też kanalizacyjną. W tym przypadku szczelność rur ma niezwykle istotne znaczenie. Rury PCV można spotkać w roli osłon do kabli, dlatego warto jest zadbać o ich dokładne połączenie, ponieważ dzięki temu można zapobiec uszkodzeniom instalacji elektrycznej. Zgrzewarka do rur termoplastycznych nie tylko pozwala na stworzenie szczelnego i solidnego systemu, ale także umożliwia przeprowadzenie szybkiej interwencji w razie wystąpienia usterki. Jeśli pojawi się jakakolwiek usterka, wzywanie hydraulika wcale nie jest konieczne, a wiąże się to nierzadko z oczekiwaniem na jego przybycie i sporym wydatkiem. Naprawę można wykonać samodzielnie, dzięki czemu można zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pieniądze. Dużo zyska się także w oczach domowników. 

Zaciskarka do rur - odpowiednie urządzenie w odpowiednim miejscu

Na rynku narzędzi, które przeznaczone są do montażu instalacji wodnych oraz grzewczych, spotkać się można z takim urządzeniem, jakim jest właśnie zaciskarka do rur pex. W celu stworzenia niezwykle trwałej i niezawodnej instalacji kanalizacyjno-wodnej, należy sięgać nie tylko po wysokiej jakości rury, ale także odpowiednie narzędzia, które odgrywają kluczową rolę. Zaciskarki do rur pex należą do dość uniwersalnych narzędzi i można po nie sięgnąć w przypadku montażu praktycznie każdej instalacji. Dzięki nim można szybko, a także dokładnie połączyć wszelkie elementy, co później zagwarantuje bezawaryjność instalacji. 

Wynajem zgrzewarki i zaciskarki to najlepsza opcja

Nie zawsze jednak te urządzenia wykorzystywane są bardzo często. Zazwyczaj używamy ich podczas remontów, a ile takich przeprowadzamy w ciągu 5 lat w swoich domach czy mieszkaniach? Zapewne niewiele. Jeśli więc planuje się wykorzystanie zgrzewarki do rur czy zaciskarki, warto jest postawić na wynajem zgrzewarki do rur i wypożyczyć zaciskarkę. Wiąże się to na pewno z dużo niższymi kosztami od zakupu. Dodatkowo urządzenia te można wynająć wedle własnych preferencji. W ofercie posiadamy wynajem zaciskarki do rur oraz wynajem zgrzewarki do rur na dobę, tydzień (5x doba), a także na miesiąc (18x doba).  

Wypożyczalnia zgrzewarek i zaciskarek do rur w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni zgrzewarki i zaciskarki do rur! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno