60 zł/doba Cena netto
300 zł/tydzień Cena netto
1260 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wynajem uniwersalnej betoniarki elektrycznej 150 l

Betoniarka 150 l to doskonałe urządzenie na plac budowy. Za pomocą tej betoniarki elektrycznej można zrealizować szereg projektów budowlanych. Wynajem betoniarki pozwala natomiast na zwiększenie produktywności, a co za tym idzie na brak postojów. Potrzebne są najlepsze betoniarki? Wypożyczalnia udostępnia sprawdzone urządzenia, za pomocą których można szybko i łatwo przygotować zaprawę o odpowiedniej konsystencji. 

Betoniarka 150 l z dwustronnym załadunkiem

Wydawać by się mogło, że betoniarka 150 l nie będzie idealną maszyną, gdy trzeba postawić obiekt o dużej powierzchni. Jednak to, co wyróżnia tę betoniarkę elektryczną, to możliwość dwustronnego załadunku. W ten sposób znacznie szybciej udaje się wykonać odpowiednią zaprawę, a wynajem tej betoniarki sprawia, że plac budowy nie zmniejsza się w znaczny sposób. 

Dlaczego właśnie ta betoniarka? Wypożyczalnia oferuje urządzenie, które cechuje się kompaktowymi gabarytami. Z tego też powodu wynajem betoniarki o pojemności 150 l to rozwiązanie, które sprzyja realizacji mniej i bardziej złożonych projektów.

Wynajem betoniarki do każdego rodzaju prac

Przydałaby się betoniarka? Wynajem tej o pojemności 150 l może być dobrym pomysłem. Decydując się na wypożyczalnię betoniarki o tak skromnej stosunkowo pojemności, nie będzie można jednak narzekać na jej możliwości. Wybierając betoniarkę elektryczną 150 l, uda się dzięki niej wykonać praktycznie każdy rodzaj prac budowlanych. Szybko i wygodnie można przygotować w niej zaprawę cementową, dlatego niewielka betoniarka jest w stanie zastąpić szereg innych. 

Betoniarka elektryczna – idealna do pracy okresowej i ciągłej

Można się zastanawiać, czy betoniarka elektryczna będzie najlepsza. Betoniarka, którą zapewnia wynajem, cechuje się dobrymi parametrami technicznymi. Tę betoniarkę można zatem użytkować zgodnie z pracą, jaką trzeba wykonać. 

Wynajem może być najdogodniejszą opcją, jeśli planuje się korzystać z betoniarki 150 l w trybie okresowym lub ciągłym. Betoniarka zasilana elektrycznie jest wyjątkowo stabilna w każdym z tych trybów pracy. Szybko uda się za pomocą tego urządzenia o pojemności 150 l zrealizować nawet wymagający projekt.

Wynajem betoniarki wyjątkowo opłacalny

Betoniarka nie należy do najtańszych maszyn budowlanych. W dodatku podczas zakupu nie można zwykle wypróbować urządzenia do wytwarzania betonu, co sprawia, że nie zawsze uda się kupić najlepszą betoniarkę. Jak nie mieć zastrzeżeń do betoniarek? Wypożyczalnia rozwiązuje ten problem – od razu można zdecydować się na wynajem urządzenia, które wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem. 

Wypożyczalnia betoniarek w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni betoniarek ! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach posiadamy maszyny sprawdzonych, renomowanych marek, które zapewnią bezawaryjną pracę przez okres wynajmu.

Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Polecamy przeczytać artykuły na blogu:
Betoniarka na placu budowy domu. Jak ją dobrze wykorzystać?

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno