Cena na zapytanie doba
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Koparka kołowa wynajem - co warto wiedzieć?

Jeśli wpisujesz w wyszukiwarkę internetową taką frazę, jak koparka kołowa wynajem i trafiłeś na naszą stronę, to jesteś w miejscu, gdzie powinieneś być. Nasza firma od wielu lat oferuje usługę wypożyczenia koparki kołowej. Wiemy, że jest to sprzęt, który bardzo często okazuje się niezastąpiony podczas różnego rodzaju robót o charakterze remontowym czy budowlanym.

W naszej firmie możesz wynająć koparkę kołową bez operatora, ale jeśli sytuacja Cię do tego zmusza, to zawsze chętnie pomożemy w przeprowadzeniu prac i polecimy zaufanych podwykonawców, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania takich robót.

A zatem wypożyczenie koparki kołowej, tak? Skoro decyzja już zapadła, to powinieneś wiedzieć, że w ofercie naszej firmy mamy dwa modele koparek kołowych, które doskonale sprawdzą się w różnym zakresie robót. Pierwszą z nich jest ważący dziewięć ton model TAKEUCHI TB 175W. Wyróżnia go potężny silnik o mocy 53 kW.

Jeśli koparka na wynajem na sprawdzić się podczas prac budowlanych o niech innym zakresie, także służymy pomocą. W WSB Pablo mamy też na stanie koparkę kołową KOMATSU PW148-11 o wadze zbliżonej do 15 ton. Jej moc wynosi aż 90 kW, a deklarowana głębokość kopania to aż 5,74 metra.

Koparka kołowa - wypożyczalnia profesjonalnych maszyn budowlanych

Bez wątpienia, jeśli ktoś myśli o wypożyczalni koparki kołowej, która poradzi sobie w pracach o bardzo dużym stopniu złożoności, warto skorzystać z naszej oferty. Każdy z tych dwóch pojazdów ma zupełnie inną specyfikę, co pozwala wybrać maszynę idealną pod zakres prac, jaki mamy do wykonania.

Wynajem rozliczamy w przeliczeniu na stawki dobowe, tygodniowe lub miesięczne. Zapewnia to dużą elastyczność w doborze oferty, jakiej w danej chwili potrzebujesz. W przypadku współpracy z firmami istnieje możliwość wystawienia faktury na koniec miesiąca rozliczeniowego wraz z odroczonym terminem płatności.

Wypożyczenie koparki kołowej z naszej firmy jest możliwy także wtedy, gdy jesteś osobą prywatną. W takiej sytuacji wystarczą nam dwa dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość oraz rachunek za media z ostatniego kwartału, dzięki któremu potwierdzimy zgodność danych z informacjami, jakie figurują w dowodzie osobistym.  Dodatkowo, we współpracy z działem handlowym pomożemy ustalić Ci wysokość kaucji zwrotnej za wynajem koparki z naszej firmy. 

Polecamy przeczytać artykuły na blogu:
Jakie uprawnienia na koparko ładowarkę?
Jakie są zalety i zastosowanie koparki gąsienicowej?

Wypożyczalnia koparek kołowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni koparek kołowych! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodne maszyny świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjne działanie sprzętu przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno