Cena na zapytanie doba
Cena na zapytanie tydzień
Cena na zapytanie miesiąc
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Wypożyczalnia ładowarek teleskopowych, wynajem ładowarki teleskopowej bez operatora


Ładowarka teleskopowa przydaje się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przewożenia ładunku i składowania go na znacznej wysokości. Podnośniki teleskopowe są bardzo wszechstronnymi urządzeniami, wykorzystywanymi powszechnie nie tylko w budownictwie, ale także w przemyśle i rolnictwie.

Dokładamy wszelkich starań, by w naszym parku maszynowym znajdowały się wyłącznie sprzęty najwyższej jakości i dostępne u nas ładowarki teleskopowe nie są tutaj wyjątkiem. W branży maszyn budowlanych działamy już od wielu lat, zatem doskonale wiemy, czym powinna charakteryzować się dobra ładowarka teleskopowa i taką też wybraliśmy do naszej oferty.

Gwarantujemy, że wynajem ładowarki teleskopowej w naszej wypożyczalni to doskonała decyzja. Oferowane ładowarki to maszyny o dużej zwrotności i dużej zdolności wysokiego podnoszenia. Przykładowo, ładowarka JCB posiada możliwość piętrowania ładunku do 4,4 metra, a  udźwig jej wideł to 3,5 tony. Zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwalają na swobodne operowanie ładunkiem, także przy całkowicie wysuniętym wysięgniku.

Ładowarka teleskopowa wynajem bez operatora

Wytrzymała, stabilna konstrukcja i solidne podzespoły przekładają się na niezawodność i wieloletnie bezproblemowe użytkowanie naszych ładowarek. Są to maszyny o dużej zwrotności, wyposażone w nowoczesny układ jezdny wyraźnie obniżający promień skrętu, dzięki czemu bez problemu można pracować nawet w wąskich przestrzeniach. Ich kolejną, ważną zaletą jest małe zużycie paliwa, a więc niskie koszty eksploatacji.

Chcemy także podkreślić, że oferowane przez nas podnośniki teleskopowe zostały zaprojektowane z myślą o komforcie pracy operatora, a także bezpieczeństwie jego jak i osób pracujących w pobliżu. Na uwagę zasługuje zwłaszcza przestronna, ergonomiczna kabina umieszczona w ten sposób, by uzyskać maksymalną widoczność.

Wynajem ładowarki teleskopowej w wypożyczalni Pablo to decyzja ze wszech miar opłacalna – za niewielkie pieniądze można uzyskać dostęp do niezwykle uniwersalnej, ekonomicznej i wydajnej maszyny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno