200 zł/doba Cena netto
1000 zł/tydzień Cena netto
3600 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
130 zł/doba Cena netto
650 zł/tydzień Cena netto
2340 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Listwy wibracyjne do betonu na wynajem

Najlepszym sposobem na wyrównanie betonu jest listwa wibracyjna i hydrauliczny walec do betonu. Wybór urządzenia, które wykorzystamy na naszej budowie, powinien zależeć od kilku czynników. Na pewno należy wziąć pod uwagę, jaką powierzchnię będziemy musieli wyrównać. Listwa wibracyjna sprawdzi się lepiej do powierzchni o nieregularnych kształtach, walec do betonu będzie idealny do dużej i jednolitej przestrzeni.

Listwa wibracyjna z napędem spalinowym idealna do zagęszczania betonu

Zakup odpowiedniego sprzętu budowlanego potrafi być bardzo problematyczny. Szczególnie że często wiąże się on dużymi kosztami i godzinami spędzonymi na porównywaniu cen i ofert. Jeżeli potrzebna nam listwa wibracyjna spalinowa do betonu, wynajem powinien być jedną z opcji do rozważenia. Warto wziąć pod uwagę również wynajem walca do betonu.

Jeżeli potrzebny nam walec do betonu lub listwa wibracyjna z napędem na wynajem to warto sprawdzić wypożyczalnie sprzętu budowlanego Pablo w Krakowie, Bochni czy Gierczycach.

Hydrauliczny walec do betonu - wynajem to świetne rozwiązanie dla każdego

W sytuacji, w której potrzebny będzie nam hydrauliczny walec do betonu, wynajem go w wypożyczalni Pablo będzie dobry rozwiązaniem. Dostępny w ofercie walec BELLE idealnie sprawdzi się do wyrównywania dużych powierzchni i dróg. Można go również wykorzystywać na powierzchniach ze spadkiem. Jego maksymalna szerokość wynosi 7,92 m.

Walec do betonu BELLE jest również bardzo praktyczny ze względu na czyszczenie, wystarczy po zakończonej pracy opłukać go wodą. Jego zasilanie odbywa się przez stację hydrauliczną o silniku benzynowy. Koszt wynajmu walca to 200 zł (246 zł brutto) za dobę, 1000 zł (1230 zł brutto) za tydzień i 3600 zł (4428 zł brutto) za miesiąc.

Listwa wibracyjna - wynajem Kraków

W wypożyczalni sprzętu budowlanego Pablo znajdziemy listwę wibracyjną 2500MM ENAR TORNADO. Jej aluminiowy profil o specjalnym kształcie pozwala na doskonałe zgarnianie betonu. Dzięki rączce i uchwytowi z regulacją wysokości będziemy mogli uzyskać przy niej odpowiednią pozycję pracy i jest bardzo łatwa w prowadzeniu. Napędzana jest silnikiem czterosuwowym Honda GX. Jej waga to 22 kilogramy, a długość wynosi 2,5 metra.

Jeżeli zdecydujemy, że potrzebna nam ta listwa wibracyjna do betonu, wypożyczalnia oferuje najlepszą opcję wynajmu. Cena wypożyczenia zależy od tego, na jaki czas będzie nam potrzebna listwa wibracyjna do betonu. Wypożyczalnia Pablo posiada 3 opcje wynajmu, na dobę, tydzień i miesiąc. Wypożyczenie na dobę wiąże się z ceną 130 zł (159,9 zł brutto), na tydzień to koszt 650 zł (799,5 zł brutto), na miesiąc cena to 2340 zł (2878,2 zł brutto).

Wypożyczalnia listwy wibracyjne do betonu w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Gorąco namawiamy do skorzystania z usług naszych wypożyczalni listew wibracyjnych do betonu oraz walca do betonu! W oddziałach wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach oferujemy niezawodny sprzęt świetnych i sprawdzonych marek, który pozwala na bezawaryjną pracę przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno