40 zł/doba Cena netto
200 zł/tydzień Cena netto
720 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
50 zł/doba Cena netto
250 zł/tydzień Cena netto
900 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
90 zł/doba
70 zł/doba Cena promocyjna
450 zł/tydzień
400 zł/tydzień Cena promocyjna
1620 zł/miesiąc
1260 zł/miesiąc Cena promocyjna
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha
95 zł/doba Cena netto
475 zł/tydzień Cena netto
1710 zł/miesiąc Cena netto
Zarezerwuj

Wybierz oddział z którego chcesz wypożyczyć

imie i nazwisko
nr telefonu
adres email
captcha

Młotowiertarka wynajem, młot udarowy wynajem - rozwiązanie dla każdego

Aby wykonać zaplanowane prace budowlane czy remontowe potrzebne jest wówczas odpowiednie wyposażenie w postaci sprawnych urządzeń i elektronarzędzi. Niestety takowe przedmioty często są bardzo drogie, a zakup ich jest po prostu nieopłacalny. Co, jeśli więc planujesz użyć sprzętu budowlanego jedynie jednorazowo i potrzebujesz młota udarowego czy młotowiertarki? Z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego i wynajem młotowiertarki lub młota udarowego.

Młotowiertarka wypożyczalnia, młot udarowy wynajem - jak to wygląda?

Z naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego korzystają osoby fizyczne, osoby prowadzące działalność gospodarczą, oraz  spółki prawa handlowego. Ogromną zaletą jest to, że transport maszyn na miejsce budowy czy remontu odbywa się całkowicie bezproblemowo. Do wypożyczenia młotowiertarki czy wynajęcia młota udarowego należy dokonać prostych formalności. Aby podpisać z nami umowę, potrzebujesz przede wszystkim dowodu osobistego, innego dokumentu, który potwierdzałby Twoje dane z dowodu oraz rachunku za media z ostatnich trzech miesięcy. Pobieramy także kaucję zwrotną. W umowie na wypożyczenie młotowiertarki czy młota udarowego oraz każdego innego elektronarzędzia muszą się znaleźć przede wszystkim informacje o sprzęcie, jaki jest oddawany w wynajmem, oraz czas, na jaki zostaje on wydzierżawiony. 

Wypożyczenie młota udarowego i młotowiertarki - cena

W ofercie, jaką posiada nasza wypożyczalnia, znaleźć można kilka rodzajów młotowiertarek, czy młotów udarowych. U nas wypożyczysz: 

1. Młot udarowo- obrotowy MAKITA HR2610, który jest lekki i łatwy w obsłudze, nadaje się przede wszystkim do niewielkich remontów, jak i tych większych. Cena zależy od czasu wynajmu, wygląda to następująco:
- 40 PLN netto - doba
- 200 PLN netto - tydzień
- 720 PLN netto - miesiąc 

2. Młotowiertarka 3,5 kg MAKITA HR2811FT- jest ona poręczna w użytkowaniu i posiada uchwyt, który bardzo łatwo i szybko wymienisz. Jest skierowana jednakowo do majsterkowiczów oraz profesjonalistów, wszystko dlatego, że ma wiele funkcji. Cenowo wygląda to następująco:
- 50 PLN netto - doba
- 250 PLN netto - tydzień
- 900 PLN netto - miesiąc 

3. Młot wiercący HILTI TE 50
- 90 PLN netto - doba
- 450 PLN netto - tydzień
- 1620 PLN netto - miesiąc 

4. Młot udarowy / wiercący HILTI TE 60 - sprawdzi się doskonale w każdym remoncie.
- 95 PLN netto - dobra
- 475 PLN netto - tydzień
- 1710 PLN netto - miesiąc 

Dlaczego warto wypożyczyć nasze elektronarzędzia? 

Wiemy, jak kosztowne są remonty i ile kosztują materiały, zatem młot udarowy z wypożyczalni Kraków przychodzi z pomocą w momencie, kiedy nie posiadasz profesjonalnego sprzętu, a nie chcesz inwestować w nowy, drogi, do jednorazowych prac. Honorujemy także kartę dużej rodziny. Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie, gdyż cenimy sobie obsługę klienta na jak najwyższym poziomie. Twoje zadowolenie jest miarą naszego sukcesu.

Wypożyczalnia młotowiertarek i młotów udarowych w Krakowie, Bochni i Gierczycach, woj. małopolskie

Oddziały wypożyczalni w Krakowie, Bochni i Gierczycach mają wytrzymałe elektronarzędzia renomowanych marek, który pozwalają bez stresu zająć się wykonywaniem pracy i nie martwić się o działanie sprzętu budowlanego przez okres wynajmu. Masz pytania? To zadzwoń do wypożyczalni w wybranym mieście i dowiedz się szczegółów. Tutaj sprawdzisz nr telefonu do oddziału  https://wsbpablo.pl/wypozyczalnia/kontakt
Zachęcamy do wynajmowania młotowiertarek i młotów udarowych w naszych wypożyczalniach!

Kraków
ul. Kamieńskiego 36, 30-524 Kraków
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 15.30
Sob. niecz -
Bochnia
ul. Gipsowa 21, 32-700 Bochnia
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -
Gierczyce
Gierczyce 231, 32-744 Gierczyce
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 07.00 - 16.00
Sob. niecz -

Dowieziemy do:

Województwo Małopolskie, Cała Małopolska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno